X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Nowa oferta autocasco w Compensie TU

2009-05-15 10:25 piątek
Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group unowocześnia swój sztandarowy produkt – komunikacyjne ubezpieczenie AC - wprowadzając formułę all risk i rozszerzając zakres ochrony ubezpieczeniowej.
 
Compensa, której 33 proc. portfela na koniec 2008 roku stanowiły ubezpieczenia autocasco chce nadal zwiększać swój udział w tym segmencie rynku. – Jesteśmy dzisiaj w pierwszej piątce na polskim rynku pod względem wielkości sprzedaży ubezpieczeń autocasco. Naszym strategicznym celem jest dalsze umacnianie tej pozycji i zdobywanie nowych klientów. Dlatego atrakcyjność tego produktu i jego przejrzystość jest naszym priorytetem. – twierdzi Franz Fuchs, prezes zarządu towarzystwa.

„Compensa Komunikacja” w formule „all risk”

Nowe ubezpieczenie autocasco w Compensie to przede wszystkim znacznie szersza niż dotąd ochrona ubezpieczeniowa, która obejmuje wszystkie zdarzenia powodujące szkodę w pojeździe z wyjątkiem zdarzeń wskazanych w katalogu wyłączeń.

Główne nowości w produkcie Compensy to:

- Odpowiedzialność za m.in. powódź, zatopienie, zalanie, szkody powstałe np. w warsztacie, myjni, czy w komisie.
- Możliwość zawarcia umowy z opcją stałej sumy ubezpieczenia w całym okresie ubezpieczenia dla samochodów osobowych do 4 lat.
- Brak redukcji zniżek z tytułu wypłaty odszkodowania w przypadku realizacji przez Compensę roszczenia regresowego do sprawcy szkody / ubezpieczyciela.
- Bardziej zrozumiałe OWU
- skrócenie tekstu, m.in. w związku z formułą „all risk”
- Korzystniejsze taryfy do ubezpieczeń OC i AC przede wszystkim dla samochodów z wyższych segmentów rynkowych.


Źródło: komunikat prasowy Compensa

JT