X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

AXA DIRECT dodaje do swojego portfela produktowego nowy pakiet w postaci ubezpieczeń motocykli

2010-04-16 08:26 piątek
Obserwując rynek motoryzacyjny nie sposób nie zauważyć, iż motocykliści stanowią coraz większą grupę użytkowników dróg – mówi Ryszard Bociong Dyrektor Generalny AXA DIRECT – ponadto wydaje się, że ta grupa kierowców jest zaniedbywana przez ubezpieczycieli. Biorąc pod uwagę oba te czynniki podjęliśmy decyzję o rozwijaniu naszego produktu w tym kierunku i wierzymy, że kierowcy jednośladów docenią proponowane przez nas rozwiązania.

Nowo wdrożona oferta jest równie kompletna jak ta oferowana kierowcom samochodów, została ona jednak rozszerzona o elementy skierowane specjalnie do motocyklistów jak np.: transport motoru unieruchomionego w wyniku wypadku, samochód zastępczy czy ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego (np. kufry, owiewki, alarmy) w tym także specjalistycznego ubioru kierującego.

Ubezpieczenia oferowane są w dwóch osobnych pakietach. Pierwszym jest Pakiet OC Motocykl w skład, którego wchodzi OC, Zielona Karta oraz podstawowy pakiet Assistance. Pakiet OC może zostać rozszerzony o ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Kierującego z sumą ubezpieczenia 15000 PLN oraz bardziej rozbudowany wariant Assistance o nazwie MIDI. Drugi, Pakiet Pełny Motocykl, w którym oprócz wyżej wymienionych ubezpieczeń zawiera ubezpieczenie Autocasco, może zostać rozszerzony m.in. o ubezpieczenie na wypadek kradzieży, najbogatszy pakiet Assistance Maxi oraz o ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego WD.

Launch nowego produktu wsparty jest kampanią reklamową w prasie branżowej i internecie prowadzoną pod hasłem "Ubezpieczony po całości". Dodatkowo na stronie internetowej www.axadirect.pl/motocykle do 30.04.2010 prowadzony jest konkurs, w którym właściciele jednośladów mogą zdobyć atrakcyjne nagrody.

Kontakt:

Agnieszka Dąbrowska
Dyrektor Departamentu Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Klienta
E-mail: biuro.prasowe@axadirect.pl
Avanssur S.A. Oddział w Polsce
Ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Informacja prasowa AXA Direct z dnia 08.04.2010 r.