X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

PZU poszerza swoją ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych

2010-07-15 08:19 czwartek
Największy polski ubezpieczyciel wprowadził zmiany w swojej dotychczasowej ofercie komunikacyjnej. Pojawiły się nowe rozwiązania, takie jak autocasco w wersji „all risks” oraz usługa "door to door", a także dodatkowe zniżki dla młodych kierowców.

Zmiany, jakie wprowadza PZU, mają za zadanie zwiększyć konkurencyjność ubezpieczyciela, zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym.

"All risks" to ubezpieczenie chroniące od wszystkich ryzyk - ubezpieczeniem AC objęte są uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utrata wskutek wszelkich zdarzeń, zarówno powstałych z winy kierowcy pojazdu, jak również takich, na które nie ma on wpływu, np. kradzież, działanie żywiołów, wandalizm.

PZU do swojej nowej oferty wprowadził także usługę "door to door". Jest to pakiet przeznaczony dla posiadaczy samochodów osobowych. Swoim zakresem obejmuje następujące świadczenia: organizację oraz pokrycie kosztów odbioru uszkodzonego pojazdu oraz dostarczenia tego pojazdu do Sieci Naprawczej PZU, organizację naprawy ubezpieczonego pojazdu w warsztacie Sieci Naprawczej PZU, organizację oraz pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego na cały czas naprawy uszkodzonego pojazdu (bez limitu).

Źródło: PZU, Bankier.pl, Gazeta Ubezpieczeniowa

OZ