X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

Karty płatnicze LUKAS Banku chronią podróżników

2010-03-09 08:36 wtorek
Europ Assistance Polska oraz LUKAS Bank rozszerzyli program LUKAS Podróżnik o nowe karty Alsolia MasterCard. Posiadacze tych kart w ramach pakietu ubezpieczenia bagażu będą mogli skorzystać dodatkowo z ochrony sprzętu sportowego i turystycznego.

Przystępujący do programu LUKAS Podróżnik posiadacze kart Tesco MasterCard, Alsolia MasterCard, Maxima oraz Maxima Plus mogą liczyć na pomoc w ramach assistance turystycznego.

Z pomocy można skorzystać podczas nie przekraczającej 60 dni podróży zagranicznej. Kolejnym warunkiem jest dokonanie płatności za wynajęcie samochodu, zakup paliwa lub za transport środkami przewoźnika zawodowego jedną z kart uczestniczących w programie.

W ramach assistance turystycznego uczestnicy programu LUKAS Podróżnik otrzymają w sytuacji nagłego zachorowania lub wypadku niezbędną pomoc, m. in. zorganizowanie i pokrycie kosztów leczenia, hospitalizacji, transportu do placówki medycznej lub wizyty lekarza. Ponadto, ubezpieczeni mogą liczyć na dostawę leków, transport członka rodziny do ubezpieczonego w przypadku jego hospitalizacji lub zorganizowanie zakwaterowania dla ubezpieczonego na czas jego rekonwalescencji.

W ramach oferowanego klientom Lukas Banku assistance turystycznego, Europ Assistance Polska zapewni całodobowy dostęp do infolinii. Klienci uzyskają tam informacje na temat przejść granicznych, szczepień wymaganych w danym kraju oraz danych kontaktowych ambasad i konsulatów. W sytuacji wymagającej porady prawnej firma zobowiązuje się do jej zorganizowania i pokrycia kosztów przedsięwzięcia.

- Program LUKAS Podróżnik cieszy się rosnącą popularnością. Włączenie kolejnej karty Alsolia MasterCard do programu pozwoli rozszerzyć grono jego uczestników. Karta ta została wzbogacona nie tylko o assistance turystyczny, ale również dodatkowo o ubezpieczenie sprzętu sportowego i bagażu. Dla klientów sklepów sportowych, do których skierowana jest  Alsolia MasterCard jest to duże udogodnienie -  mówi Joanna Więckowska, Key Account Manager w Europ Assistance Polska.

Kontakt:

Joanna Bełza
Head of PR & Marketing
tel. 0-22 205 50 04
E-mail: Joanna.Belza@europ-assistance.pl

Małgorzata Morańska
PR & Marketing Specialist
tel. 0-22 205 50 15
E-mail: Malgorzata.Moranska@europ-assistance.pl

Informacja prasowa Europ Assistance z dnia 08.03.2010 r.