X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

www.ubezpieczenie.com.pl

EKO Assistance

2010-12-23 08:43 czwartek
Europ Assistance Polska opracowała nowy program skierowany do zwolenników ekologii i ochrony środowiska. EKO Assistance to pakiet usług informacyjnych i organizacyjnych, które pomogą klientom żyć w zgodzie ze środowiskiem i je chronić.

EKO Assistance oferuje m.in. całodobowy dostęp do informacji o sklepach prowadzących sprzedaż żywności i artykułów ekologicznych, szkółek leśnych, jak również o  ośrodkach oferujących wypoczynek ekologiczny (certyfikowane gospodarstwa agroturystyczne, biohotele). Ponadto klienci za pośrednictwem infolinii mogą zdobyć informacje na temat zbiórek zużytych baterii i akumulatorów, surowców wtórnych oraz przeterminowanych leków. Dla zainteresowanych klientów, dostępne są również informacje dotyczące  zarówno firm zajmujących się budownictwem energooszczędnym, jak i możliwych dotacji na zakup kolektorów słonecznych. EKO Assistance oferuje również dostęp do informacji na temat szkoleń i instytucji promujących ekologię.

Ponadto, Europ Assistance Polska w ramach EKO Assistance zorganizuje wszelką pomoc związaną z innymi działaniami ekologicznymi, jak np. transport do punktu zbiórki surowców wtórnych leśnych lub innych miejsc zajmujących się recyclingiem i ochroną środowiska.

- Naszą misją jest niesienie naszym Klientom natychmiastowej i skutecznej pomocy assistance na całym świecie. Chcemy jednak nie tylko chronić naszych klientów, ale również środowisko w którym wszyscy żyjemy. Dlatego w naszej strategii zawiera się również promocja działań i postaw proekologicznych. Mamy nadzieję, że ten unikatowy na rynku program pomoże klientom pogłębiać wiedzę na temat ekologii i ochrony środowiska oraz wzmocni ich pozytywne postawy na co dzień – mówi Ryszard Grzelak, Prezes Zarządu Europ Assistance Polska.

W ramach ekologicznej misji, Europ Assistance Polska przygotowała również Dekalog EKO, który w przejrzysty sposób przypomina o zasadach dbania o środowisko. Dekalog dostępny jest na stronie internetowej: www.europ-assistance.pl

Informacja prasowa Europ Assistance Polska z dnia 20.10.2010 r.