X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

EKO Assistance

2010-12-23 08:43 czwartek
Europ Assistance Polska opracowała nowy program skierowany do zwolenników ekologii i ochrony środowiska. EKO Assistance to pakiet usług informacyjnych i organizacyjnych, które pomogą klientom żyć w zgodzie ze środowiskiem i je chronić.

EKO Assistance oferuje m.in. całodobowy dostęp do informacji o sklepach prowadzących sprzedaż żywności i artykułów ekologicznych, szkółek leśnych, jak również o  ośrodkach oferujących wypoczynek ekologiczny (certyfikowane gospodarstwa agroturystyczne, biohotele). Ponadto klienci za pośrednictwem infolinii mogą zdobyć informacje na temat zbiórek zużytych baterii i akumulatorów, surowców wtórnych oraz przeterminowanych leków. Dla zainteresowanych klientów, dostępne są również informacje dotyczące  zarówno firm zajmujących się budownictwem energooszczędnym, jak i możliwych dotacji na zakup kolektorów słonecznych. EKO Assistance oferuje również dostęp do informacji na temat szkoleń i instytucji promujących ekologię.

Ponadto, Europ Assistance Polska w ramach EKO Assistance zorganizuje wszelką pomoc związaną z innymi działaniami ekologicznymi, jak np. transport do punktu zbiórki surowców wtórnych leśnych lub innych miejsc zajmujących się recyclingiem i ochroną środowiska.

- Naszą misją jest niesienie naszym Klientom natychmiastowej i skutecznej pomocy assistance na całym świecie. Chcemy jednak nie tylko chronić naszych klientów, ale również środowisko w którym wszyscy żyjemy. Dlatego w naszej strategii zawiera się również promocja działań i postaw proekologicznych. Mamy nadzieję, że ten unikatowy na rynku program pomoże klientom pogłębiać wiedzę na temat ekologii i ochrony środowiska oraz wzmocni ich pozytywne postawy na co dzień – mówi Ryszard Grzelak, Prezes Zarządu Europ Assistance Polska.

W ramach ekologicznej misji, Europ Assistance Polska przygotowała również Dekalog EKO, który w przejrzysty sposób przypomina o zasadach dbania o środowisko. Dekalog dostępny jest na stronie internetowej: www.europ-assistance.pl

Informacja prasowa Europ Assistance Polska z dnia 20.10.2010 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Weksel - dokument wystawiony zgodnie z prawem ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.