X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ergo Hestia: ABC Szkody - niezbędnik klienta

2011-03-30 08:33 środa
Zgłoszenie szkody do Ergo Hestii stało się teraz jeszcze łatwiejsze. ABC Szkody i usługa Callback – to nowe rozwiązania dedykowane klientom ubezpieczyciela.

Gdy przydarzy nam się szkoda, nierzadko skóra nam cierpnie na myśl o formalnościach z tym związanych. Ergo Hestia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i jeszcze bardziej usprawnia proces likwidacji szkody, wprowadzając nowe rozwiązania.

ABC Szkody to przekazywany drogą e-mailową zbiór najważniejszych informacji oraz wykaz głównych dokumentów niezbędnych podczas oględzin pojazdu i likwidacji szkody. Kierowany jest do klientów zgłaszających szkodę z OC komunikacyjnego oraz klientów indywidualnych zgłaszających szkodę z ubezpieczenia autocasco. Znajdą się w nim potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia szkody oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania, które mogą nasunąć się w pierwszym etapie likwidacji szkody. Poradnik zawiera również wskazówki, jak przygotować się do spotkania z rzeczoznawcą mobilnym oraz jakie dokumenty należy dostarczyć w celu likwidacji szkody. Nie zabrakło w nim także informacji o eKoncie ubezpieczeniowym i innych kanałach kontaktu z Ergo Hestią.

Kolejny krok w celu usprawniania obsługi klienta to usługa Callback. Dzwoniąc na infolinię, aby uzyskać informację na temat zgłoszonej szkody, już po 30 sekundach oczekiwania na połączenie klient otrzymuje możliwość zamówienia telefonu zwrotnego od konsultanta infolinii.

Informacja prasowa Ergo Hestii z dnia 28.03.2011 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.