X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ergo Hestia i TU Uniqa wyróżnione w rankingu Gazety Finansowej

2010-12-07 08:20 wtorek
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia zajęło pierwsze miejsce w rankingu 50 najbardziej stabilnych instytucji finansowych w Polsce.

Zestawienie polskich firm przygotowała „Gazeta Finansowa" wraz z Centrum Badań Społeczno-Finansowych. Wybrano 50 polskich instytucji finansowych – banków, towarzystw ubezpieczeniowych, powszechnych towarzystw emerytalnych, które w ciągu ostatnich trzech lat wykazały się najbardziej stabilnym wzrostem przychodów. „Konstruując ranking, wzięliśmy pod uwagę dynamikę przychodów uzyskanych w pierwszych półroczach lat 2008/2009 i 2009/2010 oraz wielkość przychodów osiągniętych w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2010 r. Uszeregowaliśmy dane i przyznaliśmy punkty, które potem zsumowaliśmy” – informuje redakcja.

Poza spółką życiową w pierwszej piątce rankingu znalazły się także oba towarzystwa majątkowe Grupy: MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń (miejsce 3) oraz Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA (miejsce 4).

TU Uniqa również zostało uznane w rankingu „Gazety Finansowej”. Ubezpieczyciel zajął 5. miejsce w kategorii „50 najbardziej stabilnych instytucji finansowych” oraz 3. miejsce w kategorii „Najbardziej stabilne towarzystwa ubezpieczeń majątkowych”.

- Jesteśmy bardzo dumni z tych wyników. Tak wysokie lokaty w rankingu „Gazety Finansowej” są efektem naszej ciężkiej pracy w ostatnich latach i kolejnym dowodem na to, że przyjęta przez nas strategia rozwoju jest słuszna. Wierzymy, że jej kontynuacja przyniesie nam kolejne sukcesy w przyszłości – skomentował Hans Christian Schwarz, Prezes Zarządu UNIQA TU SA.

Źródło: TU Uniqa, Ergo Hestia

OZ
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.