X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW

***

2018-03-13 18:15 wtorek ~Karolina
Ja również jestem poszkodowaną i również jestem oszukana przez firmę TUW. Nie wypłacili mi odszkodowania za samochód, zwalają całą winę na sprawcę, choć nie mają racji, bo sprawca wysłał im potrzebne dokumenty, sami nie wiedzą jakie dokumenty otrzymali, straszny bałagan mają :/ Wysyłają mi pismo, że odmawiają mi wypłaty odszkodowania i w tym samym dniu, w którym pismo zostało przez nich napisane kontaktował się ze mną Rzeczoznawca w celu oględzin miejsca wypadku, więc nie rozumiem po co narazili mnie na kolejne koszty związane z dojazdem do miejsca, skoro i tak nie mają zamiaru mi wypłacić odszkodowania? Robią głupka z człowieka :/ Po mojej reklamacji po 4 miesiącach nagle stwierdzili, że na moim pojeździe uszkodzenia nie są od tej kolizji, cały czas wymyślają preteksty żeby tylko nie wypłacić mi odszkodowania :/ A kontakt z tą firmą to totalna masakra, obiecują kontakt telefoniczny likwidatora, gdy dzwoniłam i mówiłam, że się nie kontaktował to twierdzili, że on nie ma takiego obowiązku, ale dalej proponowali wysłanie kolejnej prośby do niego o kontakt. Oczywiście na infolinii nikt nic nie wie, nie mają wglądu do dokumentów, niczego nie można się tam dowiedzieć, numeru do likwidatora nie mają i trzeba czekać na jego łaskę aż wyśle pocztą jaką kolwiek odpowiedź, oczywiście w piśmie, które wysyła odpowiada sobie na to co chce, bez szczegółów. Polecam omijać tę firmę szerokim łukiem, bo to jest jedno wielkie oszustwo.
  • 2018-03-18 10:46 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela z OC sprawcy tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.