X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TUiR WARTA S.A.

10% od kwoty sprzedaży

2010-12-09 09:52 czwartek ~bozena
widzę że wielu z was zna się na rzeczy, dlatego poproszę was o poradę. Samochód po szkodzie został sprzedany na tej "tajemniczej" aukcji Warty, kupujący się znalazł, transakcja doszła do skutku, usłyszałam że jeśli samochód został sprzedany na tej aukcji, należy mi się 10% sumy za którą auto zostało sprzedane. Czy to prawda?
  • 2010-12-27 13:41 poniedziałek ~Lik | [+] odpowiedz
    Oczywiście nie prawda. Platforma Auto-Online jest anonimową aukcją internetową, na którą są wystawiane pojazdy w przypadku szkody całkowitej. Jeśli pojawi się oferent - jest przedstawiany klientowi. D... czytaj dalej »
  • 2010-12-11 10:25 sobota ~ja ja | [+] odpowiedz
    Ludzie! proponuję przeczytać OWU, potem gadać! TU wystawia auto anonimowo na giełdę, aby poznać wartość rynkową pojazdu uszkodzonego. Jeśli znajdzie się chętny kupiec, TU przekazuje właścicielowi poja... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.