X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

4 kroki sprawnej likwidacji szkody komunikacyjnej
2014-07-01 11:10 wtorek
Odpowiedzi: 7
 • 2018-08-06 22:49 poniedziałek ~BartoszOdszkodowania | [+] odpowiedz
  Witam. Dopłacamy do każdej szkody komunikacyjnej (do 3 lat od zdarzenia), mamy najwyższe stawki i zamykamy sprawę w ciągu 3 dni!! Jeżeli ktoś chce odzyskać swoje pieniądze proszę o kontakt 696-440-364... czytaj dalej »
 • 2018-02-08 15:48 czwartek ~Mirela | [+] odpowiedz
  Jeżeli miałeś kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i chciałbyś sprawdzić, czy nie należy się Tobie dopłata do już wypłaconego odszkodowania z OC - serdecznie zapraszam. Na mieście mówią, że mam najlepsze o... czytaj dalej »
 • 2018-02-08 15:48 czwartek ~Mirela | [+] odpowiedz
  Jeżeli miałeś kolizje w ciągu ostatnich 3 lat i chciałbyś sprawdzić, czy nie należy się Tobie dopłata do już wypłaconego odszkodowania z OC - serdecznie zapraszam. Na mieście mówią, że mam najlepsze o... czytaj dalej »
 • 2016-07-25 13:50 poniedziałek ~tomaszpaz | [+] odpowiedz
  Dorzuciłbym jeszcze do poradnika koniecznie możliwość skorzystania z OC sprawcy. Dziś mało kto jeszcze sobie zdaje sprawę z tego jakie to proste. Kilka tygodni temu miałem stłuczkę i wybrałem wypożycz... czytaj dalej »
 • 2016-02-22 10:41 poniedziałek ~Sylwia | [+] odpowiedz
  Wcześniej nie miałam wypadku i nie wiedziałam do końca jaki to stres. Jak wjechał we mnie facet tochę mnie poniosły nerwy i nie bardzo wiedziałam co powinnam zrobić. Dobrze, że miałam opcję którą daje... czytaj dalej »
 • 2016-01-16 17:39 sobota ~Take Care | [+] odpowiedz
  Take Care to firma zajmująca się odzyskiwaniem zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych jak i majątkowych, prowadzimy także skup odszkodowań. Jeśli miałeś wypadek w przeciągu ostatnich 3 lat to najpew... czytaj dalej »
 • 2016-01-07 19:42 czwartek ~Ela | [+] odpowiedz
  Mając wątpliwości w swojej sprawie warto zapoznać się z przepisami, których powinni przestrzegać ubezpieczyciele w trakcie likwidacji szkody http://VO6Abx6f.dotests.com
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.