X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Innowacyjny produkt ubezpieczeniowy nie gwarantuje sukcesu
2012-02-28 09:18 wtorek

4Life Direct

2012-02-28 22:15 wtorek ~Tomasz
4Life Direct w ubezpieczeniach jest tym samym co Provident w bankowości. Najlepsze biznesy zostały zrobione na łatwowiernych starszych ludziach. 4Life Direct jest takim przykładem. W RPA firma robi interesy dzięki sieciowej sprzedaży, co zaczyna się także w Polsce. Sam produkt jest "nabijaniem w butelkę" i nie powinien być kupowany przez kogokolwiek, kto na poziomie szkoły podstawowej uzyskał choćby ocenę dostateczną z matematyki.
  • 2021-08-27 16:03 piątek ~Zygmunt | [+] odpowiedz
    Tata mial ubezpiecznie Moi Bliscy. Dostalismy pieniadze tak jak było w umowie. Wyplata byla szybko na konto i moglismy oplacic pogrzeb. W obecnych czasach takie ubezpieczenie sie przydaje, nigdy nie w... czytaj dalej »
  • 2021-08-27 16:02 piątek ~Zygmunt | [+] odpowiedz
    Tata mial ubezpiecznie Moi Bliscy. Dostalismy pieniadze tak jak było w umowie. Wyplata byla szybko na konto i moglismy oplacic pogrzeb. W obecnych czasach takie ubezpieczenie sie przydaje, nigdy nie w... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 15:17 czwartek ~Wkurzony | [+] odpowiedz
    Firma notorycznie łamie RODO. Po reportażu Jaworowiczowej - Polisa na śmierć dostępny na YT w niedługim czasie będzie reportaż o wyłudzaniu numerów telefonów do znajomych od osób które się niefortunni... czytaj dalej »
  • 2021-04-01 14:28 czwartek ~Cogito | [+] odpowiedz
    Trzeba być chorym na umyśle, aby podawać numer PESEL, dowodu osobistego i numer konta bankowego przez telefon dla ubezpieczyciela zarejestrowanego na Giblartarze, bo 4lifedirect jest tylko agentem. Te... czytaj dalej »
  • 2021-04-14 16:42 środa ~KIKI | [+] odpowiedz
    Więcej takich komentatorów. Dzięki.
  • 2021-04-22 15:12 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Ten komentarz to jedna wielka dezinformacja. Zawarłem polisę dla mojej mamy, która ma 62 lata. Składka wynosi 276 pln dla sumy ubezpieczenia 50 tys. Polisy 4Life wystawiane są aktualnie przez polski o... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 14:06 czwartek ~Mroźny | [+] odpowiedz
    Proszę bardzo. Jak Twoja mama będzie żyła 20 lat to wpłacisz ponad 66 0000 a dostaniesz tylko 50 000 a jak umrze za 2 miesiące to dostaniesz 552 złote. Jeszcze jakieś pytanie? Ubezbieczysz mamę u POL... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 14:23 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    A jak umrze po 24 miesiącach ubezpieczenia i dostanę odszkodowanie 50 000 minus koszty 6624 pln = 43 376 pln. I co wtedy nadal złe ubezpieczenia? Na moim przykładzie: W wieku 40 lat zachorowałem na... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 16:38 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Nieźle kombinujesz licząc że matka umrze 24 miesiąca od podpisania umowy. Ale kasy nie dostaniesz. Obejrzyj na YT program Jaworowicz - Polisa na śmierć :) Po drugie nadal się motasz. Ubezpieczenie na... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:04 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyła się moja mama. Nie muszę liczyć na spadki, może Ty czekasz na pieniążki po rodzicach, bo nie ogarniasz finansów. Ja mojemu ojcu kupiłem w grudniu auto za 130 tys., żeby nie jeździł starym... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:42 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ale się zamotałeś. Daj spokój dzieciaku, bo z każdym słowem się kompromitujesz. Wypowiadasz się w temacie źródłowym dotyczącym 4LifeDirect, a nie innego ubezpieczyciela. Przeczytaj swoje wątki. Twó... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 18:05 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Generali to włoska firma. Twój pozim merytoryczny poniżej zera. Daj maila to Ci wyślę raport ze spalania :). Za ostatni miesiąc 5,2 l. Polecam hybrydy, ale Ciebie nawet na używkę po taxi z Niemiec nie... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 19:16 czwartek ~Obserwator dyskusji | [+] odpowiedz
    Ojcu kupiłeś auto za 130 tys. i robisz raporty ze spalania ? Ale siara i dziadowanie. A sam czym jeździsz? Pewnie Priusem :) Może kup ojcu elektryka i tak nie dziaduj na nim robiąc raporty ze spalan... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 19:42 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Napisałem o Toyocie w odpowiedzi na niemerytoryczny zarzut dotyczący mojej kalkuacji śmierci matki, a chciałem tylko zwrócić uwagę na bezsensowny wpis dotyczący kalkulowania składki do sumy ubezpiecze... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 21:45 czwartek ~Brokerowy rolnik | [+] odpowiedz
    W życiu bym Toyoty nie kupił, no może poza Hiluxem, bo to wozidełka dla lamusów w joggerach i z żelem na łbie. Założę się że dietę pudełkową stosujesz. Kupuję samochody do pracy, a nie do gapien... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 22:02 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Dumnym to można być ze swoich osiągnięć, rodziny a nie pochodzenia ze wsi (z czego tu być dumnym?)Wieśniak i burak to określenie mentalności i sposobu bycia, a nie pochodzenia. Do 4 roku życia wychow... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 22:36 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Ten SLK to pewnie jeszcze z XX wieku. Dzieci i żona złomem, ale Pan wielmożny ma ciągnik nowy, bo na to unia daje, a na samochody już nie. Ciekawe na ile mama wielmożnego Pana jest ubezpieczona? M... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 22:43 czwartek ~Wiejski broker | [+] odpowiedz
    Pomagasz ludziom czyli sprzedajesz polisy w 4LifeDirect. Prawda? Nie masz rodziny, wynajmujesz kawalerkę, marzysz o rowerze a nie samochodzie bo do pracy jeździsz autobusem. Prawda? Smarujesz że k... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 23:08 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Niestety w tym kraju ze sprzedaży ubezpieczeń nie żyje się na takim poziomie. Jeśli "mistrz intelektu" nie domyślił się czym się zajmuję to świadczy o jego klasie. Pozdrawiam PZU to bardzo dobry i bez... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 22:55 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Domyślam się, że pracujesz dla PZU Widać, że standardy sięgnęły dna.
  • 2021-06-03 22:52 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    To z którego roku ten Mercedes? Taki rolnik-specjalista od spraw wszelkich, a taki cienki wywód. Maila poproszę to faktury wyśle za te autka co pisałem. Wiem, że takie kwoty w głowie trudno ogarnąć i ... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 18:41 czwartek ~Duch Święty | [+] odpowiedz
    O widzisz. Nawet Wikipedię poczytałeś, bo wcześniej mówiłeś że to niemiecka firma. OWU szczegółowo wyjaśnia jakaś kobitka w programie Express Reporterów Jaworowicz dostępny na YT pt. Polisa na śmie... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 20:52 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Postawione tezy niaktualne. Sprawa dotyczy 2014 roku. Moje wpisy dotyczą aktualnych warunków ubezpieczenia.
  • 2021-06-03 19:05 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Polecam czytanie ze zrozumieniem. Mój wpis mówiący o leczeniu nowotworu był odpowiedzią na sprowadzenie ubezpieczeń do matematycznych wywodów, co wypacza ochronną ideę ubezpieczeń. Polisę zakupiłem w ... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 19:31 czwartek ~Adwokat diabła | [+] odpowiedz
    Może śląską albo pasztetową się nie zakrztusi jak będzie czytał twoje wypociny. Potem wsiądzie do auta za 130tys. i raporty ze spalania porobicie. Ja na grillu zajmuję się konsumpcją, a nie pier... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 20:01 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Zobacz historię na forum. Zaczęło się od mojego merytorycznego wpisu 22.04. a dyskusja dotyczy już kultury grillowania. Swoją wpisy na temat ubezpieczenia 4LD opieram na wiedzy ludzi, którzy się na ty... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:42 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ale się zamotałeś. Daj spokój dzieciaku, bo z każdym słowem się kompromitujesz. Wypowiadasz się w temacie źródłowym dotyczącym 4LifeDirect, a nie innego ubezpieczyciela. Przeczytaj swoje wątki. Twó... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 18:08 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Jak Ty jesteś brokerem to KNF powinien się tobą zająć. Prosty egzamin z wiedzy i zakaz wykonywania zawodu, ale to nie w tym kraju.
  • 2021-06-03 17:04 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyła się moja mama. Nie muszę liczyć na spadki, może Ty czekasz na pieniążki po rodzicach, bo nie ogarniasz finansów. Ja mojemu ojcu kupiłem w grudniu auto za 130 tys., żeby nie jeździł starym... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:48 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
  • 2021-06-03 14:45 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Oczywiście ubezpieczyłem się 15 miesięcy przed diagnozą. Niestety jedyny polski ubezpieczyciel czyli PZU nie posiadało takiego ubezpieczenia w ofercie. Ubezpieczyłem moją mamę również w szerszym z... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 16:01 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyłeś siebie czy swoją mamę, bo już zaczynasz się motać? PZU nie jest jedynym Polskim ubezpieczycielem (nie mylić z akcjonariatem). Ochrona szpitalna Twojej mamy w 4LD jest bez względu na wi... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:19 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Przeczytaj definicję Ubezpieczającego. To nie 4LD tylko osoba zawierająca i opłacająca składkę. Ubezpieczeniowy analfabetyzm.
  • 2021-06-03 14:45 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Oczywiście ubezpieczyłem się 15 miesięcy przed diagnozą. Niestety jedyny polski ubezpieczyciel czyli PZU nie posiadało takiego ubezpieczenia w ofercie. Ubezpieczyłem moją mamę również w szerszym z... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 22:03 czwartek ~Broker rolnik | [+] odpowiedz
    Mam pełne bezterminowe pakiety medyczne w PZU dla całej rodziny. Dzwonię na infolinię lub wchodzę na stronę moje.pzu i zamawiam każdego lekarza jaki jest mi tylko potrzebny. Od pediatry, ginekologa po... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 22:09 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
  • 2020-12-11 21:56 piątek ~Lidia | [+] odpowiedz
    Od 2016 roku maz jest ubezpieczony w waszej firmie. Co miesiąc płaci 344.50 składki. W m-cu listopadzie przebywał dwa tyg w szpitalu z powodu covidu. Starał się o odszkodowanie z tego tytułu! I co !!!... czytaj dalej »
  • 2021-04-11 22:31 niedziela ~Obserwator | [+] odpowiedz
    A co skusiło męża do płacenia tak wysokich stawek ? I to tylko na życie ? Firmie zarejestrowanej na Giblartarze ? Podpisał umowę telefonicznie, bez zapoznania się z OWU w wersji papierowej to widoczni... czytaj dalej »
  • 2021-01-01 13:17 piątek ~Dziadek | [+] odpowiedz
    Przekręt
  • 2020-02-26 12:34 środa ~Gmx | [+] odpowiedz
    Zauważyliście że ten sam człowiek co występuje w reklamie ubezpieczyciela reklamuje też w tv opony znanej sieci.zerowa wiarygodność firmy ubezpieczeniowej strzał w stopę mówią o sobie dając do zrozumi... czytaj dalej »
  • 2020-02-26 12:34 środa ~Gmx | [+] odpowiedz
    Zauważyliście że ten sam człowiek co występuje w reklamie ubezpieczyciela reklamuje też w tv opony znanej sieci.zerowa wiarygodność firmy ubezpieczeniowej strzał w stopę mówią o sobie dając do zrozumi... czytaj dalej »
  • 2020-01-13 08:18 poniedziałek ~osoba prywatna | [+] odpowiedz
    racja..to jest prawda...sekta żydowska w ten sposób ssie bogaci....odradzam z własnego przykładu ..
  • 2020-01-10 13:52 piątek ~Cyprian | [+] odpowiedz
    Pełen profesjonalizm ubezpieczyciela. Zgłosiłem telefonicznie odszkodowanie 8 stycznia z tytułu zgonu Mamy. Otrzymałem na maila wniosek wraz z wymaganymi dokumentami. Wysłałem popołudniu listem poleco... czytaj dalej »
  • 2021-04-11 22:42 niedziela ~Luiza | [+] odpowiedz
    Nic o wieku mamy, nic o wpłacanych składkach, nic o kwocie wypłaty. Przykład: Mamusia płaciła po 350zł przez 24 m-ce (2 lata karencji) co daje 8400zł. Wypłacili 5 000zł. Chyba lepiej by zrobiła wpł... czytaj dalej »
  • 2020-07-21 13:41 wtorek ~KRZYSIEK | [+] odpowiedz
    OD MOMENTU UBEZPIECZENIA PO ILU MIESIACACH ZACZYNA DZIAŁAĆ POLISA ??? PO 2 LATACH ???? PO 2 LATACH MOGE DOPIERO KOZYSTAĆ Z ODSZKODOWANIA ???
  • 2020-01-22 09:11 środa ~BajuBaj | [+] odpowiedz
    Jak w temacie. :D :D :D :D
  • 2020-01-09 16:44 czwartek ~Slawomir | [+] odpowiedz
    PEŁNE I PROFESJONALNE OSZUSTWO LUDZI STARSZYCH MATACZENIE WE WSZYSTKICH WĄTKACH PODNOSZENIE BEZ WIEDZY UBEZPIECZONEGO .A PODCZAS PRÓBY REZYGNACJI ODBIJAŁO SIĘ SZEROKIM ECHEM WYDZWANIANIE I ZASTRASZANI... czytaj dalej »
  • 2019-12-27 12:51 piątek ~AniaZG | [+] odpowiedz
    Ubespieczylam Tate 3.5 roku temu w sierpniu tego roku bardzo się rozchorowal trafił do szpitala tam zarazono go bakteria i zmarł sprawe przejęła Prokuratura 3 miesiące czekałam aż dostanę cała dokumen... czytaj dalej »
  • 2020-01-07 10:19 wtorek ~MaxDamage | [+] odpowiedz
    Ktoś dostał od nich pieniądze?
  • 2019-12-18 10:47 środa ~M | [+] odpowiedz
    Po mojej zmarłej mamie chcieli dokumenty ze szpitala i z przychodni wypłacili mi tylko 1000zl z łaska bo stwierdzili ze nic sie nie należy bo chorowała przed umową to jest chore mój tata od razu z teg... czytaj dalej »
  • 2018-09-18 22:54 wtorek ~Lecho | [+] odpowiedz
    Odradzam kupowania przez kogokolwiek produktów tej firmy gdyż biznes jest robiony na łatwowiernych starszych ludziach. W lipcu br.pisemnie wypowiedziałem w zw. z par. 5 pkt 3 zawartą umowę ubezpieczen... czytaj dalej »
  • 2018-08-24 14:14 piątek ~Hahaha | [+] odpowiedz
    Ludzie nie dajcie się nabrać !!!!Pracowałam tam i wiem co mówię.Gdy zaczynałam tam prace byłam naniona wizją super pieniędzy... Konsultanci są niczemu winni .Mają miesięcznie określony target i chuj i... czytaj dalej »
  • 2019-07-13 16:10 sobota ~Daniel Silva | [+] odpowiedz
    Dzień dobry, Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę na spłatę rachunków i rozpoczęcie nowej działalności lub refinansowanie projektów po najniższej stopie procentowej 3%. jeśli zainteresowani sko... czytaj dalej »
  • 2018-09-17 13:16 poniedziałek ~Jq | [+] odpowiedz
    Gdybyś tam pracowała to byś wiedziała że przy ubezpieczeniach na życie Md MB MF itp. Zwracane są składki które.wplacilismy jeżeli nie minął okres kadencji. Chyba słabo przeszkolona byłas :)
  • 2020-11-10 13:38 wtorek ~Gosia | [+] odpowiedz
    Napisala prawdę!!!!
  • 2019-10-23 06:45 środa ~Ziuta | [+] odpowiedz
    Na kadencji to chyba ty tam byłaś
  • 2018-08-24 13:10 piątek ~Hahaha | [+] odpowiedz
    Ludzie nie dajcie się nabrać !!!!Pracowałam tam i wiem co mówię.Gdy zaczynałam tam prace byłam naniona wizją super pieniędzy... Konsultanci są niczemu winni .Mają miesięcznie określony target i chuj i... czytaj dalej »
  • 2018-08-07 13:01 wtorek ~Beata | [+] odpowiedz
    Skoro te ubezpieczenia sa tak nieuczciwe to moze czas aby zajelo sie tym ABW Oby nie bylo tak jak z AmberGold
  • 2018-07-26 09:15 czwartek ~marekc | [+] odpowiedz
    Ciekawe jakie zarobki ma prezes i zarząd ? W Szwecji wszystko jest jawne
  • 2018-07-12 09:41 czwartek ~Polak | [+] odpowiedz
    LUDZIE NIE DAJCIE SIE OKRAŚĆ!!! TO SĄ ŻYDKI I ŻYDOWSKA FIRMA WASZA KASA NIGDY NIE ZOSTANIE ODZYSKANA !!!!
  • 2018-03-23 09:28 piątek ~JonRurka | [+] odpowiedz
    po czytaniu tych wszystkich komentarzy, myślę że to jakaś piramida, ale moja Mama płaciła że 3 lata,coś około 40zł, I po Jej śmierci, w przeciągu 2-3 tygodni dostałem 12000zł
  • 2018-03-16 20:19 piątek ~j.drozd | [+] odpowiedz
    Tak z całą pewnością to oszuści mam też ubezpieczenie na kwotę 10000 tysięcy i mój mąż też na 10000 tysięcy płacimy miesięcznie składkę 118 zł.mieliśmy jeszcze dodatkowe ubezpieczenie od wypadku okaz... czytaj dalej »
  • 2018-03-16 13:47 piątek ~Bartek | [+] odpowiedz
    Witam. Mòj ojciec ubezpieczył się na życie we wrześniu 2016 suma ubezpieczenia to 15 tyś.Po jego śmierci w 1 dzień po zlozeniu wniosku o wypłate dostałem smsa że sprawa trafiła do działu ods... czytaj dalej »
  • 2021-04-11 22:51 niedziela ~Pola | [+] odpowiedz
    Proste pytania ? Przez ile lat były płacone składki, w jakiej kwocie, na jaka sumę ubezpieczenia ? Przez dwa lata obowiązuje okres karencji i wypłacane są tylko wpłacone składki. Za darmo jak się o... czytaj dalej »
  • 2018-04-17 10:18 wtorek ~Patriota | [+] odpowiedz
    Kolego. Zgodnie z językiem polskim nie można dostać smsa a sms. Tak jak nie dostajesz lista tylko list.
  • 2020-01-07 13:19 wtorek ~Profesorek | [+] odpowiedz
    Oto dwa zdania pytające - fragmenty pewnego wywiadu prasowego: „A od rodziców dostawał pan czasem strzała w tyłek?” i „A dzisiaj na co ma pan smaka?”. Pokazują one, jak silna w... czytaj dalej »
  • 2020-06-30 13:14 wtorek ~Polka | [+] odpowiedz
    Pięknie "Profesorku"! Jestem pod wrażeniem, brawo!
  • 2018-07-24 17:16 wtorek ~Polonista | [+] odpowiedz
    KOlego "sms" to nie jest wyrażenie polskie. Pełna nazwa sms -a to "Short Message Service" Może być forma smsa
  • 2018-07-24 17:16 wtorek ~Polonista | [+] odpowiedz
    KOlego "sms" to nie jest wyrażenie polskie. Pełna nazwa sms -a to "Short Message Service" Może być forma smsa
  • 2020-01-07 13:24 wtorek ~Professore | [+] odpowiedz
    Oto dwa zdania pytające - fragmenty pewnego wywiadu prasowego: „A od rodziców dostawał pan czasem strzała w tyłek?” i „A dzisiaj na co ma pan smaka?”. Pokazują one, jak silna w... czytaj dalej »
  • 2018-02-23 15:57 piątek ~fifarafa | [+] odpowiedz
    Trzeba być upośledzonym umysłowo ,żeby łykać brednie z reklamy. To jak suplementy diety wciskane ludziskom w aptekach, nie pomogą , nie zaszkodzą , a kasę wyciągną.Najpewniejszym ubezpieczeniem na ży... czytaj dalej »
  • 2018-02-23 15:57 piątek ~fifarafa | [+] odpowiedz
    Trzeba być upośledzonym umysłowo ,żeby łykać brednie z reklamy. To jak suplementy diety wciskane ludziskom w aptekach, nie pomogą , nie zaszkodzą , a kasę wyciągną.Najpewniejszym ubezpieczeniem na ży... czytaj dalej »
  • 2020-01-07 13:28 wtorek ~Nana | [+] odpowiedz
    Trzeba nie mieć kultury żeby ubliżać ludziom.
  • ???
    2020-06-30 13:19 wtorek ~Polka | [+] odpowiedz
    Jak w temacie.
  • 2018-01-24 08:52 środa ~Marian | [+] odpowiedz
    Banda oszustow. Reklama godna politowania. Ten facet udajacy milego ze slowami To takie proste idealnie nadaje sie na antyreklame.Najbardziej dziwie sie takim starszym Paniom ktore reklamuja ten stek ... czytaj dalej »
  • 2018-01-24 08:51 środa ~Marian | [+] odpowiedz
    Banda oszustow. Reklama godna politowania. Ten facet udajacy milego ze slowami To takie proste idealnie nadaje sie na antyreklame.Najbardziej dziwie sie takim starszym Paniom ktore reklamuja ten stek ... czytaj dalej »
  • 2018-01-23 08:36 wtorek ~Zawiedziony | [+] odpowiedz
    Nie korzystajcie ludzie z ich usług banda oszustów. Nie wiem dlaczego w telewizji można tak kłamać. WYKUPIŁEM polise na życie i dupa,Ojciec zmarł a oni teraz nic nie wypłacą bo raptem się okazuje że p... czytaj dalej »
  • 2018-01-23 08:35 wtorek ~Zawiedziony | [+] odpowiedz
    Nie korzystajcie ludzie z ich usług banda oszustów. Nie wiem dlaczego w telewizji można tak kłamać. WYKUPIŁEM polise na życie i dupa,Ojciec zmarł a oni teraz nic nie wypłacą bo raptem się okazuje że p... czytaj dalej »
  • 2017-11-29 18:17 środa ~Ania | [+] odpowiedz
    Witam mam pytanie czy dostanę odszkodowanie dla córki jak ma zlamanego palca (kciuka).co trzeba zrobić jesteśmy ubezpieczeni w tej firmie,jakie papiery trzeba złożyć i kiedy wyrazie.
  • 2021-04-11 23:00 niedziela ~Vege | [+] odpowiedz
    Umowa była zawierana telefonicznie ? Podpisałaś w ciemno nie zapoznawszy się z treścią i OWU ? No cóż. Na ich stronie jest napisane że NIC NIE DOSTANIESZ. Podstawowa umowa to życie czyli zgon, a w ... czytaj dalej »
  • 2018-01-17 08:55 środa ~ MowieCiPrawde | [+] odpowiedz
    Tak idzi się sądzić o 50zl typowe polskie myślenie.. biedna kciuczka złamała uuuuuu zaraz sie popłacze trzeba walczyć o odszkodowanie
  • 2018-08-14 09:40 wtorek ~Roman | [+] odpowiedz
    Jakim trzeba być jeopem zeby tak pieprzyć? Rozumiem że ty lubisz płacić za coś z czego nie korzystasz? On płaci za tą polisę kretynie i uwierz mi, że odszkodowanie za złamany kciuk to nie jest 50pln..... czytaj dalej »
  • 2018-08-14 09:39 wtorek ~Roman | [+] odpowiedz
    Jakim trzeba być idiotą zeby tak pieprzyć? Rozumiem że ty lubisz płacić za coś z czego nie korzystasz? On płaci za tą polisę kretynie i uwierz mi, że odszkodowanie za złamany kciuk to nie jest 50pln..... czytaj dalej »
  • 2017-11-29 18:16 środa ~Ania | [+] odpowiedz
    Witam mam pytanie czy dostanę odszkodowanie dla córki jak ma zlamanego palca (kciuka).co trzeba zrobić jesteśmy ubezpieczeni w tej firmie,jakie papiery trzeba złożyć i kiedy wyrazie.
  • 2018-06-29 11:32 piątek ~wl12 | [+] odpowiedz
    W języku polskim: "....JEŚLI złamała PALEC (kciuk)...."!!!!!! Pani w szk. podstawowej nie nauczyła???
  • 2020-01-07 13:33 wtorek ~Ninka | [+] odpowiedz
    A w domu kultury nie nauczyli?
  • 2020-06-30 13:24 wtorek ~Polka | [+] odpowiedz
    w zwróceniu uwagi, że ktoś jest nieukiem? Jeśli wypowiada się publicznie (na forum) to przynajmniej minimum staranności w wypowiedziach obowiązuje!!!
  • 2020-01-07 12:24 wtorek ~Profesor | [+] odpowiedz
    Chyba pomylił Pan/Pani forum.Jeśli chce Pan/ Pani się dowartościować to zapraszam do instytutu.Napisze Pan/Pani dyktando i wtedy podyskutujemy.
  • 2020-06-30 13:27 wtorek ~Polka | [+] odpowiedz
    Trochę szacunku dla języka ojczystego! Każde z nas miało minimum kilkanaście lat czasu na naukę języka polskiego w szkołach! Uważasz, że to mało? Litości!!!
  • 2020-01-07 12:24 wtorek ~Profesor | [+] odpowiedz
    Chyba pomylił Pan/Pani forum.Jeśli chce Pan/ Pani się dowartościować to zapraszam do instytutu.Napisze Pan/Pani dyktando i wtedy podyskutujemy.
  • 2017-10-19 11:32 czwartek ~Kamil | [+] odpowiedz
    OSZUŚCI !!!!
  • 2017-10-09 13:08 poniedziałek ~Zbyszek | [+] odpowiedz
    Dziwię się,że są ludzie naiwni, którzy wierzą reklamom TV.W dobie internetu wszystko można sprawdzić, nawet OWU 4livedirect. To jest jedno wielkie oszustwo. Trzeba płacić składki, ale praktycznie nie ... czytaj dalej »
  • 2017-12-29 13:27 piątek ~kris | [+] odpowiedz
    co TY Pierdzielisz , mialem ubezpieczonego ojca w tej firmie, zmarl na RAKA i dostałem bez zadnego szemrania odszkodowanie wynikajace z polisy
  • 2018-01-26 00:26 piątek ~asd | [+] odpowiedz
    tak ? a jakiej wysokości płaciłeś składki? Ile lat Twój ŚP ojciec był ubezpieczony i ile miał lat?
  • 2018-01-31 08:25 środa ~zana | [+] odpowiedz
    Płaciłam za mamę 200zł miesięcznie i po 5 latach gdy zmarła dostałam 1200zł, to cała prawda a ci co piuszą że dostali 3000zł, cvzy jeszcze inne bajeczne sumy to są pracownicy firmy którzy sami piszą s... czytaj dalej »
  • 2021-04-11 23:10 niedziela ~Profos | [+] odpowiedz
    Na takiej zasadzie rąbani są klienci z reklam TV. Ubezpieczenia z Gibraltaru, AmberGold, Getback, a potem płacz że oszukali. A reklama taka śliczna była, amerykańska ..... I założę się że umowa była... czytaj dalej »
  • 2018-02-22 15:44 czwartek ~Timi | [+] odpowiedz
    Poważnie 200 miesięcznie żeby po 5 latach dostać 1200 ? Ludzie ale wyście durni i naiwni :/
  • 2018-02-22 15:44 czwartek ~Timi | [+] odpowiedz
    Poważnie 200 miesięcznie żeby po 5 latach dostać 1200 ? Ludzie ale wyście durni i naiwni :/
  • 2018-02-21 11:01 środa ~matematyk | [+] odpowiedz
    200*12*5=12.000,- .... dostałeś (jak piszesz) 1.200,- ... świetny interes :-)
  • 2018-01-31 08:24 środa ~zana | [+] odpowiedz
    Płaciłam za mamę 200zł miesięcznie i po 5 latach gdy zmarła dostałam 1200zł, to cała prawda a ci co piuszą że dostali 3000zł, cvzy jeszcze inne bajeczne sumy to są pracownicy firmy którzy sami piszą s... czytaj dalej »
  • 2017-10-09 13:07 poniedziałek ~Zbyszek | [+] odpowiedz
    Dziwię się,że są ludzie naiwni, którzy wierzą reklamom TV.W dobie internetu wszystko można sprawdzić, nawet OWU 4livedirect. To jest jedno wielkie oszustwo. Trzeba płacić składki, ale praktycznie nie ... czytaj dalej »
  • 2017-09-04 09:59 poniedziałek ~K9s1212 | [+] odpowiedz
    Czy jak umowy nie podpisalam jeszcze umowy to ona hest ważna ? Poprzez tel.wstepnie wyraziłam zgode na zawarcie ubezpieczenia i jak teraz z tego zrezygnowac?
  • 2017-09-21 17:29 czwartek ~barr harr | [+] odpowiedz
    a czemu chcesz rezygnowac ,,barr harr napisz na fejsa pr.to pogadamy
  • 2017-07-18 17:43 wtorek ~jerzy | [+] odpowiedz
    firma 4 life Direct oszukuje ludzi.Do płacenia namawia,a w razie śmierci nie wypłaca pieniędzy.ludzie nie dajcie się nabierać,ja płaciłem co miesiąc ubezpieczenie 53zł.Oszuści nie chcą wypłacić za śmi... czytaj dalej »
  • 2017-10-10 14:56 wtorek ~halmar | [+] odpowiedz
    To prawda, nie dostałam nic po śmierci męża. Mieliśmy wspólną polisę i płaciliśmy podwójne składki. Po śmierci męża nie wypłacili nic, bo okazało się, ze nie mieliśmy umowy, w której drobnym drukiem b... czytaj dalej »
  • 2017-10-24 15:00 wtorek ~72 latka | [+] odpowiedz
    Zastanawiałam się jak można oferować coś tanio wydając miliony na reklamę. Już samo to wykluczało wiarę w rzetelność. POsty na tej stronie tylko to potwierdziły.
  • 2017-12-13 10:50 środa ~Corka_zmarlej | [+] odpowiedz
    Naiwność ludzka nie zna granic zlodzieje oszusci ktorzy bazuja na starszych ludziach. Alaprovident w innej formie .
  • 2017-10-24 14:59 wtorek ~72 latka | [+] odpowiedz
    Zastanawiałam się jak można oferować coś tanio wydając miliony na reklamę. Już samo to wykluczało wiarę w rzetelność. POsty na tej stronie tylko to potwierdziły.
  • 2017-09-18 20:14 poniedziałek ~Roberto | [+] odpowiedz
    Jak można wiedzieć dlaczego ubezpieczenie panu odmówiło wypłaty świadczenia za żonę
  • 2017-09-18 20:14 poniedziałek ~Roberto | [+] odpowiedz
    Jak można wiedzieć dlaczego ubezpieczenie panu odmówiło wypłaty świadczenia za żonę
  • 2017-08-23 10:09 środa ~grażyna | [+] odpowiedz
    Nigdy bym nie uwierzyła w ich rzetelność. Same ich reklamy są ostrzeżeniem - sztuczne, wyreżyserowane, nawet nie wysilili się aby bardziej profesjonalnie:) nabierać. Praktycznie nie wiedziałam że pien... czytaj dalej »
  • 2017-07-18 17:41 wtorek ~jerzy | [+] odpowiedz
    firma 4 life Direct oszukuje ludzi.Do płacenia namawia,a w razie śmierci nie wypłaca pieniędzy.ludzie nie dajcie się nabierać,ja płaciłem co miesiąc ubezpieczenie 53zł.Oszuści nie chcą wypłacić za śmi... czytaj dalej »
  • 2017-05-24 11:59 środa ~Mirek Z. | [+] odpowiedz
    Właśnie przed chwilą rozmawiałem z konsultantem 4LIFE Direct. Chciałem dowiedzieć się dokładniej jaki wniosek trzeba złożyć aby wycofać wpłacone wkłady złożone przez 5 lat.Jak się okazało nie ma takie... czytaj dalej »
  • 2017-06-28 11:34 środa ~ja | [+] odpowiedz
    Żadna firma ubezpieczeniowa nie zwraca składek podczas rezygnacji. Rozmowy są rejestrowane więc można udać sie do firmy i odsłychać rozmowy i w razie czego starać sie o zwrot.
  • 2017-07-03 09:33 poniedziałek ~Artur | [+] odpowiedz
    Każda zwraca pobierając małą prowizję. Pseudo firmy nie zwracają, bo ich działalność nie jest uczciwa od początku do końca.
  • 2017-04-12 14:26 środa ~ps | [+] odpowiedz
    Mam pytanie. Moja mama zawarła umowę ubezpieczeniową nnw z Paribasem. Co ze składkami jeżeli umrze śmiercią naturalną ? Czy podlegają zwrotowi ?
  • 2017-07-08 16:08 sobota ~gość | [+] odpowiedz
    Sama nazwa ubezpieczenia wskazuje Od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków- nie jest to nawet ubezpieczenie na życie. proponuje przeczytać warunki ubezpieczenia. Większość ludzi nie czyta warunków a po... czytaj dalej »
  • 2017-02-08 17:31 środa ~vervesen | [+] odpowiedz
    Niby nie wymagaja zaswiadczen o stanie zdrowia. Gdy hcialem wykupc ubezpieczenie dla osoby w wieku 60 lat i chorej na sm to odmuwiono ubezpeczenia.
  • 2017-02-08 17:30 środa ~vervesen | [+] odpowiedz
    Niby nie wymagaja zaswiadczen o stanie zdrowia. Gdy hcialem wykupc ubezpieczenie dla osoby w wieku 60 lat i chorej na sm to odmuwiono ubezpeczenia.
  • 2017-02-08 16:45 środa ~Gabriel | [+] odpowiedz
    Te składki i kwoty ubezpieczenia to chyba tylko w Polsce mogą być. Jak słyszę że ktos płacił 200zł/m. i dostał 12500zł z ubezpieczenia to mi sie śmiać chce. W UK Aviva płacę niecałe 17 funtów (ok.85zł... czytaj dalej »
  • 2017-06-23 13:57 piątek ~ciekawski | [+] odpowiedz
    dlatego nie publikuja regulaminow ubezpieczenia jak szanowane firmy
  • 2017-03-09 15:08 czwartek ~Witold | [+] odpowiedz
    Paine Gabrielu na 100% ma pan racje ze warunki ubezpieczenia w poszczególnych krajach/firmach będą się różnic. Mam w zasadzie tylko 1 pytanie: kiedy porównał pan ceny to czy również porownal pan termi... czytaj dalej »
  • 2017-08-04 03:31 piątek ~Stani | [+] odpowiedz
    4LifeDirect 200zl miesięczna stawka a w razie zgonu tylko wypłacone są 12.500 zł to przy mężczyźnie lat np. 50 to złota kopalnia pieniędzy ale tylko na wszą korzyść !!!
  • 2017-08-04 03:23 piątek ~Stani | [+] odpowiedz
    4LifeDirect 200zl miesięczna stawka a w razie zgonu tylko wypłacone są 12.500 zł to przy mężczyźnie lat np. 50 to złota kopalnia pieniędzy ale tylko na wszą korzyść !!!
  • 2017-03-09 15:07 czwartek ~Witold | [+] odpowiedz
    Paine Gabrielu na 100% ma pan racje ze warunki ubezpieczenia w poszczególnych krajach/firmach będą się różnic. Mam w zasadzie tylko 1 pytanie: kiedy porównał pan ceny to czy również porownal pan termi... czytaj dalej »
  • 2017-02-07 13:53 wtorek ~malarzyk321 | [+] odpowiedz
    jeżeli jak nie zaplace pierwszej raty,to automatyczni polisa wygasnie?
  • 2017-02-02 13:49 czwartek ~jerzy sadlej | [+] odpowiedz
    TAO UBEPIECZENIE TO WIELKA LIPA I OSZUSTWO OD TEFIRMY NIE POLECAM ZAPOZNAJ SIE ZANIM PODPISZESZ TABELA WYSKOSCI SWIADCZE ONA OBEJMUJE TYKO TO CO IM WYGODNE DLA ZAINTERESOWANYCH MOGE WYSLAC NA ADRES MA... czytaj dalej »
  • 2017-01-27 11:42 piątek ~chris | [+] odpowiedz
    LIPA TE UBEZPIECZENIE - czytać OWU!!!!! cyt OWU § 11 1. Przez pierwsze 6 miesięcy od daty rozpoczęcia odpowiedzialności, świadczenie w wysokości sumy ubezpieczenia wskazanej w polisie jest wypł... czytaj dalej »
  • 2017-07-06 12:18 czwartek ~ehoszowski | [+] odpowiedz
    oszustwo na wysokim poziomie,zona zachorowala,byla w szpitalu,dostarczylismy wypis po operacji i odmowa wyplacenia ubezpieczenia.LUDZIE NIEDAJCIE SIE NACIAGAC NA NICH.lata placenia skladek i nic tego,... czytaj dalej »
  • 2017-05-11 09:30 czwartek ~Karolina | [+] odpowiedz
    Z tego co mi wiadomo to przez trwania karencji 6-miesiecznej w wyniku zgonu śmiercią naturalną wypłacane są właśnie wszystkie wpłacone składki oraz 10% "premii"- takie informacje są podawane... czytaj dalej »
  • 2017-01-10 19:38 wtorek ~Elzbieta | [+] odpowiedz
    Moje doświadczenie z tą firma było bardzo pozytywne.Ubezpieczylismy razem z rodzeństwem tate.Placilismy ok 4 lat po ok 80zł bo w trakcie zwiekszylismy kwotę ubezpieczenia i składka też wzrosła więc to... czytaj dalej »
  • 2021-04-11 23:31 niedziela ~Analityczka | [+] odpowiedz
    80zł składka to pewnie jakiś 50 latek. Ale gdyby tata żył do 80 lat to wpłacilibyście prawie 30 000zł. czyli trzy razy więcej niż otrzymaliście.
  • 2017-01-10 19:36 wtorek ~Elzbieta | [+] odpowiedz
    Moje doświadczenie z tą firma było bardzo pozytywne.Ubezpieczylismy razem z rodzeństwem tate.Placilismy ok 4 lat po ok 80zł bo w trakcie zwiekszylismy kwotę ubezpieczenia i składka też wzrosła więc to... czytaj dalej »
  • 2017-01-13 12:24 piątek ~jaju | [+] odpowiedz
    ,,Łubudubu, łubudubu......niech żyje nam!''
  • 2017-01-04 11:42 środa ~nika | [+] odpowiedz
    w zespole kierujacym firma jest jeden polak Lukasz Siara, reszta to afryka poludniowa, to nie jest firma ubezpieczeniowa, tylko finansowa, jakos nie mam ostatnio zaufania do firm kolekcjonujacych moje... czytaj dalej »
  • 2016-12-28 20:39 środa ~lidka | [+] odpowiedz
    Ja otrzymalam pieniadze, chcecie dostac kupe pieniedzy placac marne grosze. Tak dobrze nie ma .Moja tesciowa wplacala przez 5 lat po 200zl miesiecznie i otrzymalam 12.500 tak jak bylo w umowie, bez... czytaj dalej »
  • 2021-04-11 23:38 niedziela ~Dobry wujek | [+] odpowiedz
    Ale jakby teściowa żyła nie 5 ale 10 lat to by wpłaciła 24 000zł a ty byś nadal dostała 12 000zł czyli sumę ubezpieczenia. Nie mówię już o 15 latach bo to daje 36 000zł a ty nadal byś otrzymała 12 0... czytaj dalej »
  • 2017-01-24 14:42 wtorek ~Tenik | [+] odpowiedz
    Bo tyle właśnie wpłacono : 5 lat x 2400 daje 12.000 zł.gdzie tu korzyść?
  • 2017-01-25 22:22 środa ~gość | [+] odpowiedz
    A Ty się ubezpieczasz w celach zarobkowych?
  • 2017-01-26 15:08 czwartek ~neeken | [+] odpowiedz
    jak wygląda umowa?Bo skoro w umowie było 12500 a np mama żyłaby np 2 lata dłużej czyli składek byłoby 4800 więcej to wypłata byłaby 12500 czy wszystkie wpłacone pieniądze>
  • 2016-12-28 20:39 środa ~lidka | [+] odpowiedz
    Ja otrzymalam pieniadze, chcecie dostac kupe pieniedzy placac marne grosze. Tak dobrze nie ma .Moja tesciowa wplacala przez 5 lat po 200zl miesiecznie i otrzymalam 12.500 tak jak bylo w umowie, bez... czytaj dalej »
  • 2017-06-06 15:13 wtorek ~Maciej | [+] odpowiedz
    200 zl odkladane przez 5 lat to 30 000 ...super ze dostała Pani 12 500...
  • 2017-08-08 17:35 wtorek ~d1ler | [+] odpowiedz
    A co to za matematyka? 200 zł x 60 miesięcy = 12000 zł, a nie 30000 zł, nawet z odsetkami
  • 2017-01-09 21:46 poniedziałek ~znawca | [+] odpowiedz
    Gdyby wpłacała to na konto terminowe, to byłoby więcej.
  • 2016-12-28 20:38 środa ~lidka | [+] odpowiedz
  • 2016-11-17 18:56 czwartek ~Lechu | [+] odpowiedz
    UWAGA - czytajcie OWU i nie ufajcie reklamie. Sami sie przekonacie co są warci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA. NIE POLECAM
  • 2016-11-17 18:53 czwartek ~Lechu | [+] odpowiedz
    UWAGA - czytajcie OWU i nie ufajcie reklamie. Sami sie przekonacie co są warci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA. NIE POLECAM
  • 2016-11-14 17:29 poniedziałek ~QWERTY | [+] odpowiedz
    Ja tam nie wiem, ale u mnie gdy babcia niestety zmarła otrzymałem pieniądze w 3-4 dni. Fakt, że nie dużo bo 3000 zł ale i składka była niska bo na poziomie 80 zł miesięcznie. Miła obsługa telefoniczna... czytaj dalej »
  • 2016-11-14 17:29 poniedziałek ~QWERTY | [+] odpowiedz
    Ja tam nie wiem, ale u mnie gdy babcia niestety zmarła otrzymałem pieniądze w 3-4 dni. Fakt, że nie dużo bo 3000 zł ale i składka była niska bo na poziomie 80 zł miesięcznie. Miła obsługa telefoniczna... czytaj dalej »
  • 2017-02-03 12:15 piątek ~Marcin | [+] odpowiedz
    co ty pieprzysz 80 zł to nikska składka?i za 80 zł tylko 3000? cholernie duża składka.Ja place 50 zł i jestem ubezpieczony na 50000 zł
  • 2017-04-23 23:22 niedziela ~Gosia | [+] odpowiedz
    Witam a jakie ma Pan ubezpieczenie chciałabym skorzystać z takiego,spodobał mi się Pana komentarz.
  • 2017-07-12 01:15 środa ~Zodiak | [+] odpowiedz
    smartlife.aviva.pl
  • 2018-01-08 12:26 poniedziałek ~peter40 | [+] odpowiedz
    Pożyjemy zobaczymy jakie ubezpieczenie zostanie wypłacone z tej Avivy
  • 2018-01-08 12:23 poniedziałek ~peter40 | [+] odpowiedz
  • 2018-01-08 12:19 poniedziałek ~peter40 | [+] odpowiedz
  • 2016-07-07 15:17 czwartek ~Natalia | [+] odpowiedz
    Czy udało się tutaj komuś odzyskać cokolwiek?
  • 2016-07-04 18:40 poniedziałek ~Mycha | [+] odpowiedz
    witam:0 mam pytanie jak moge zrezygnowac z polisy? pilnie tego potrzebuje
  • 2016-02-05 14:01 piątek ~karol | [+] odpowiedz
    = OSZUŚCI ===PRZEKAZUJCIE WSZYSTKIM ZNAJOMYM =
  • 2016-02-04 13:27 czwartek ~zbyszek | [+] odpowiedz
    Kto jest mądry to nie wierzy w reklamę telewizyjną. Kto umie czytać to czyta umowę oraz szczegółowe warunki ubezpieczenia. Wie na co może liczyć a jakie są wyłączenia. Tylko osoby naiwne sądzą, że za ... czytaj dalej »
  • 2016-01-11 15:49 poniedziałek ~ktos z mozgiem w głowie | [+] odpowiedz
    Moja mama chce sie u nich ubezpieczyc, ma 65 lat. No to czytam OWU, opinie i inne szczeguły wniosku itd... I bęc: "Ubezpieczyciel Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited zarejestrowany ... czytaj dalej »
  • 2017-10-11 18:55 środa ~Zadowolona | [+] odpowiedz
    A ile zna Pani "polskich" firm? Podejrzewam że żadnej bo praktycznie każda polska firma jest zarejestrowana w W.BRYTANI ponieważ jest to "raj" podatkowy bo Polska potrafi zniszczy... czytaj dalej »
  • 2016-04-02 17:28 sobota ~życzliwy :-) | [+] odpowiedz
    Sama ostrzegłam teścia przed podpisaniem umowy z nimi ,ponieważ to nie jest firma ubezpieczeniowa lecz fundusz ,który kasę przeznacza głównie na swoje inwestycję ,częśc pożera opłata firmy a maluśki u... czytaj dalej »
  • 2016-05-11 16:29 środa ~Tomasz | [+] odpowiedz
    żenada. wypełniam wniosek po śmierci Taty (rodzice w tajemnicy się ubezpieczyli). Nie ma możliwości wysłania informacji drogą elektroniczną, tylko poczta tradycyjna, pomimo że mam podpis elektroni... czytaj dalej »
  • 2015-11-23 00:07 poniedziałek ~Tomek | [+] odpowiedz
    https://www.youtube.com/watch?v=Vhr-LuqCKDU
  • 2015-11-23 00:07 poniedziałek ~Tomek | [+] odpowiedz
    https://www.youtube.com/watch?v=Vhr-LuqCKDU
  • 2015-11-17 10:49 wtorek ~grazyna gorska | [+] odpowiedz
    JEST MI NIE ZMIERNIE PRZYKRO ZE WASZA FIRMA TO CO PISZECIE NA POLISIE SZPITALNEJ ITP.JEST OSZUSTWEM,PISZECIE ZE ZA KAZDY POBYT HOSPITALIZACJI WYPLACACIE PINIADZE ,OKAZUJE SIE ZE TO DOPIERO PO 3 DOBACH... czytaj dalej »
  • 2016-07-05 13:50 wtorek ~Monika | [+] odpowiedz
    Polecam napisać do rzecznika ubezpieczonych w Warszawie !!! Mi pomógł za darmo! PZU wypłaciło za ciężką chorobę bo ja nie miałam siły się z tym sama szarpać . i Gdy chcemy, aby rzecznik podjął ... czytaj dalej »
  • 2016-04-04 13:29 poniedziałek ~klaudia | [+] odpowiedz
    wszedzie wyplacaja po 3 dobie .... to normalne
  • 2016-01-28 19:57 czwartek ~Ewelina , 21 lat | [+] odpowiedz
    Witam . Mam do Was pytanie . Moja mama dziś się ubezpieczyla w 4lifedirect i facet wziął jej wszystkie dane , dosłownie + nr konta od mamy i do tego facet powiedział mamie ze jak przyjdą papiery to m... czytaj dalej »
  • 2016-04-05 15:51 wtorek ~Włodek 1940 | [+] odpowiedz
    NIE musi podawać numeru konta bankowego ! Natomiast inne dane identyfikacyjne TAK/nazwisko i imię , adres , pesel/ to TAK. W przypadku numeru konta chodziło o wystawienie polecenia zapłaty , wtedy ofe... czytaj dalej »
  • 2015-07-13 01:48 poniedziałek ~Krystyna | [+] odpowiedz
    Tak to prawda nie sa tak do konca wyplacalni zapominaja wspomiec w reklamie,że polisa bedzie wyplacana tylko wtedy jak ktos zginie tragicznie czyli smiercia nie naturalna...Moja mama zmarla na sepse-c... czytaj dalej »
  • 2016-12-21 13:43 środa ~Oświecony | [+] odpowiedz
    Witam. Dziękuję .Przestaję rozważać ofertę. Z drugiej strony: Kolejny Amber Gold? A gdzie Ochrona Konsumenta ? Dlaczego Publiczna Telewizja (upominająca się o opłaty abonamentowe)mami nieświadomych ... czytaj dalej »
  • 2016-12-31 06:58 sobota ~yyyy | [+] odpowiedz
    Moja tesciowa zmarla smiercia naturalna i otrzymalismy pieniadze takie jak byly w umowie..
  • 2015-12-30 19:50 środa ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Dziękuję za informację. Oczywiście bardzo współczuję straty, ale właśnie dzięki takim wpisom, wiem, że nie warto interesować się takimi produktami...
  • 2017-01-05 08:57 czwartek ~Lukasz | [+] odpowiedz
    Ubezpieczenia nie są złym produktem, trzeba je tylko odpowiednio dobrać do potrzeb i przeczytać OWU. Polisa 4lifeDirect akurat takim produktem nie jest. Dlatego Andrzeju jeśli chcesz to mogę pokazać C... czytaj dalej »
  • 2015-07-08 14:38 środa ~loczek | [+] odpowiedz
    A gdzie do jasnej jest państwo? Dlaczego nie chroni swoich obywateli przed ewidentnymi złodziejami? A za kilka lat znowu zrobi się afera jak z amber gold i każdy będzie udawał, że nie było nic wiadomo... czytaj dalej »
  • 2017-01-18 17:54 środa ~saqmd | [+] odpowiedz
    A co to, paraliż? Jakiś jesteś upośledzony? Państwo nie jest od takiech rzeczy. Pieluszkę też ma ci zmieniać?
  • 2016-05-09 14:14 poniedziałek ~ANTYKACZOR | [+] odpowiedz
    A KACZORY CICHO SIEDZĄ I SIANO ZGARNIAJĄ IMIENIU TAKICH FIRM !!! GUPI NARÓD = TO KUPI !!!
  • 2018-06-05 07:24 wtorek ~ja | [+] odpowiedz
    Co po polsku znczy "GUPI", tępy kretynie z niepelnym podstawowym?
  • 2018-06-05 07:24 wtorek ~ja | [+] odpowiedz
    Co po polsku znczy "GUPI", tępy kretynie z niepelnym podstawowym?
  • 2016-04-07 13:49 czwartek ~anty-demorkata | [+] odpowiedz
    A ile masz latek, że potrzebujesz pomocy Państwa? Tyłek też Ci ma Państwo podcierać? Majdan to wojna domowa, martwi ludzie na ulicach, bandera u władzy, upadek bankowości, hiperinflacja. Ukraine możes... czytaj dalej »
  • 2015-07-08 14:37 środa ~loczek | [+] odpowiedz
    A gdzie do jasnej jest państwo? Dlaczego nie chroni swoich obywateli przed ewidentnymi złodziejami? A za kilka lat znowu zrobi się afera jak z amber gold i każdy będzie udawał, że nie było nic wiadomo... czytaj dalej »
  • 2015-06-04 12:28 czwartek ~ONA | [+] odpowiedz
    OSZUŚCI KŁAMIĄ I NACIĄGAJĄ LUDZI NA KASĘ PŁACIŁAM SKŁADKI PRAWIE ROK A POTEM OKAZAŁO SIĘ ŻE ODSZKODOWANIE SIĘ NIE NALEŻY . WYMYŚLAJĄ CHROBY WSPÓŁISTNIEJĄCE A KIEDY PYTAŁAM O POBYT W SZPITALU TO POWIED... czytaj dalej »
  • 2017-11-30 18:53 czwartek ~Przyszły nie ubezpieczony | [+] odpowiedz
    Aby raz zadzwonia a potem tak podchodzą wysyłają papiery jeszcze 10 osob trzeba podać do kontaktu I potem dzwonią i namawiają papiery przyszły ale nie podpisuje i nie mam zamiaru
  • 2017-11-18 00:37 sobota ~MIX | [+] odpowiedz
    TAK TO PRAWDA JA PRZEKONAŁEM SIĘ DZISIAJ TJ. 17.11.2017 PŁACIŁEM 3 LATA I STWIERDZILI ŻE TO CHOROBA PRZEWLEKŁA I DOSTAŁEWM WIELKIE GÓWNO
  • 2015-03-18 21:24 środa ~Artur | [+] odpowiedz
    Witam czytających. Wiedziałem i jeszcze raz wiedziałem, że to oszustwo. W reklamie jest jak w bajce i cały czas zastanawiałem się gdzie jest kruczek i na czym zarabiają. Pozdrawiam wszystkich piszący... czytaj dalej »
  • 2015-02-13 17:18 piątek ~OSZUKANA | [+] odpowiedz
    === OSZUŚCI ===PRZEKAZUJCIE WSZYSTKIM ZNAJOMYM ===
  • 2014-11-25 13:02 wtorek ~ślepa | [+] odpowiedz
    Złodzieje!Brak słów!To cały komentarz.Nie odzyskacie nawet 1zł.
  • 2014-11-13 22:31 czwartek ~maja | [+] odpowiedz
    Właśnie obejrzałam program Sprawa dla reportera jeste w szoku co zostało powiedizane na temat 4lifedirect ciekawe co zrobi ta firma jesli ludzie zglosza sie o zwroty wplaconych... czytaj dalej »
  • 2016-10-06 08:48 czwartek ~MG | [+] odpowiedz
    Czytając te kilka prymitywnych komentarzy ludzi z ciemnogrodu zwalających wszystko na "nie rzetelną firmę / oszusta" ciśnie mi się kilka słów. Generalnie nie udzielam się często na portalach... czytaj dalej »
  • 2017-01-09 18:56 poniedziałek ~Tom | [+] odpowiedz
    Ludzie nie rozumieją ubezpieczeń na życie, ani tego co dla nich robią. Właśnie dlatego muszą być agenci. Gdyby było inaczej to ubezpieczenia można by kupić w kasie marketu a przed butami firm ubezp... czytaj dalej »
  • 2015-01-05 15:12 poniedziałek ~andrzej pokus11 | [+] odpowiedz
    Witam jestesmy kolejna para OSZUKANI przez TA ZLODZIEJSKA FIRME,BYLEM UBEZPIECZONY WRAZ Z ZONA SKLADKA 66ZL.OCHRONA SZPITALNA I NIESZCZESLIWE WYPADKI.OD MARCA TAMTEGO ROKU. W GRUDNIU BYLEM 12 DNI W SZ... czytaj dalej »
  • 2016-07-05 13:58 wtorek ~Monika | [+] odpowiedz
    i Gdy chcemy, aby rzecznik podjął interwencję w naszej sprawie, możemy złożyć skargę. Skargi powinny być wysyłane pocztą na adres: Aleksandra Wiktorow Rzecznik Ubezpieczonych Al. Jerozolimskie ... czytaj dalej »
  • 2015-01-25 21:06 niedziela ~Joanna | [+] odpowiedz
    Szanowny Krzykaczu - nie ma w warunkach czegos takiego jak choroby współistniejace. Są natomiast choroby istniejące - czyli takie, które miał zdiagnozowane i na które klient sie leczył już przed zawar... czytaj dalej »
  • 2018-06-05 12:28 wtorek ~Robert Majewski | [+] odpowiedz
    Skarżący się ma rację.Osoba konentujaca (najpewniej pracownik)bezczelnie łże. Mało brakowało abym dał się nabrać na reklamę tv. Zgłosiłem akces na dwa produkty (zasiłek pogrzebowy i ub na wypadek... czytaj dalej »
  • 2018-06-05 07:42 wtorek ~ona | [+] odpowiedz
    Otóż lzesz jak burak suka, jebnieta panienko. Ta firma to złodzieje i oszuści, a twoje szczekanie tego nie zmieni. To że dajesz dupy jakiemus dyrektorowi z tej firmy nie daje ci prawa do oklamywania ... czytaj dalej »
  • 2016-03-28 18:03 poniedziałek ~Katarzyna | [+] odpowiedz
    Choroby istniejące to są takie choroby na które ktoś obecnie się leczy. Który ubezpieczyciel ponosi 100% odpowiedzialność za chorobę istniejącą? Wiadomo, że firmie ubezpieczającej po prostu takie ogól... czytaj dalej »
  • 2016-03-28 18:02 poniedziałek ~Katarzyna | [+] odpowiedz
    Choroby istniejące to są takie choroby na które ktoś obecnie się leczy. Który ubezpieczyciel ponosi 100% odpowiedzialność za chorobę istniejącą? Wiadomo, że firmie ubezpieczającej po prostu takie ogól... czytaj dalej »
  • 2015-11-10 14:14 wtorek ~marcin frankiewicz | [+] odpowiedz
    Wydaje mi sie ze jestes ze tej bandy oszustow ze ich tak.bronisz.zwykli oszusci nabijaja kase na starszych ludziach.gdybym mogl pozamykalbym firme i dohebal kare ze idechcialoby sie oszukiwac wam i i... czytaj dalej »
  • 2015-09-16 15:11 środa ~Bogusław | [+] odpowiedz
    Jak na mój "gust" , to w ostatnim zdaniu jest "byk". Pisze się mieć a nie mnieć !!!!!! Pozdrawiam Bogusław PS. Też się nie podpisałeś/łaś.
  • 2014-11-26 10:01 środa ~4Life Direct | [+] odpowiedz
    Szanowni Państwo, W nawiązaniu do wspomnianego programu „Sprawa dla Reportera” chcielibyśmy zaznaczyć, że podczas jego nagrania przedstawiciel naszej firmy niestety nie miał moż... czytaj dalej »
  • 2016-04-29 14:40 piątek ~Rado | [+] odpowiedz
    Niestety niedługo przekonam się osobiście o wiarygodności Waszej firmy.Tydzień temu zmarł mój tata,był ubezpieczony od 5 lat na duża kwotę.Zobaczymy ile ztego wypłacicie i czy w ogóle wypłacicie jaki... czytaj dalej »
  • 2016-07-07 14:26 czwartek ~Natalia | [+] odpowiedz
    I co ? Dostał Pan jakieś pieniądze?
  • 2016-05-29 08:40 niedziela ~Brylant | [+] odpowiedz
    wypłacili ?
  • 2015-12-14 11:44 poniedziałek ~Rozczarowany | [+] odpowiedz
    Prawdą oczywistą jest że dzielicie ludzi na dwie kategorie tych umierających podczas nieszczęśliwego wypadku i tych naturalnie, ponadto szukacie kruczków aby stwierdzić że naturalnie z wiadomych przyc... czytaj dalej »
  • 2014-11-17 17:07 poniedziałek ~qaz | [+] odpowiedz
    chwała bogu że nie wysyłałem zgłoszenia oglądałem ten rep jestem zszokowany postawą i zdzieraniem kasy z ludzi musze powiedzieć że zainteresuję się tą sprawą i dobrze się przyjrzy się cbś i cba
  • 2014-11-14 19:17 piątek ~madzia | [+] odpowiedz
    mam nadzieje ze po sprawie Pani Jaworowicz firma przestanie oszukiwać biednych Polskich emerytów ;)
  • 2014-11-13 22:13 czwartek ~Janko | [+] odpowiedz
    Uwaga, ta firma to oszusci, dziwie sie, ze do dzis nie zajal sie tym prokurator. Dziadkowi sie zmarlo i nie dostal nic,
  • 2014-11-15 15:26 sobota ~4Life Direct | [+] odpowiedz
    Szanowny Panie, Opisana przez Pana sytuacja, w której osoba wskazana w polisie nie otrzymuje żadnej wypłaty z ubezpieczenia nie jest możliwa. Pragniemy podkreślić, że nasza firma zawsze wypłaca świa... czytaj dalej »
  • 2014-08-29 16:35 piątek ~kini | [+] odpowiedz
    Oszusci i zlodzieje ojciec zmarl dwa miesiace temu oni dalej skladki biora za zmarlego a pieniedzy nie wyplacili jedna wielka sciema
  • 2014-09-03 15:30 środa ~4Life Direct | [+] odpowiedz
    Szanowny Panie, Jesteśmy firmą, która za główny cel stawia sobie najwyższy poziom obsługi Klienta. Jest nam zatem tym bardziej przykro z powodu Pana niezadowolenia z naszych usług. Każdą uwagę czy sk... czytaj dalej »
  • 2014-08-26 15:21 wtorek ~malinka24 | [+] odpowiedz
    Proszę Państwa to ździerstwo,nie mówiąc już o tym,że jak moja Mama zmarła to w ogóle nie chcieli wypłacić mi i siostrze pieniędzy,a jeszcze powiedzieli,że mama ma potwierdzić,że jesteśmy jej córkami s... czytaj dalej »
  • 2014-08-21 15:49 czwartek ~upoważniony | [+] odpowiedz
    Gdy znajdą potencjalną ofiarę formalności z podpisaniem umowy trwają chwilę.Natomiast przy wypłacie świadczeń zaczynają się schody.Plik różnorodnych oświadczeń,zaświadczeń,odpisów dokumentów i czas re... czytaj dalej »
  • 2014-08-21 08:22 czwartek ~Remek | [+] odpowiedz
    PRZERAŻAJĄCE!!!!!!!!!!!! FIRMA KTÓRA POKAZUJE LUDZIOM,CHORYM,UMIERAJĆYM,W HOSPICJACH REKLAMĘ : KTO ZAPŁACI ZA TWÓJ POGRZEB???? TO SZCZYT BRAKU EMPATII I SZCZYT OKRUCIEŃSTWA ,BO CO CI LUDZIE CZUJĄ??... czytaj dalej »
  • 2014-06-10 08:21 wtorek ~bartosz | [+] odpowiedz
    internet ma to do siebie, ze jak sie juz o kims pisze to zwykle źle. wg mnie duża zaletą jest to, że zwracają składki - u innych można często zostać z niczym a warunek co do 2 lat jest jasny. reklamy ... czytaj dalej »
  • 2014-06-17 11:51 wtorek ~Grzegorz | [+] odpowiedz
    Z doświadczenia wiem że pozytywne komentarze z reguły daje sobie firma a mianowicie ich pracownicy , przypadek z znanej firmy cytuję Fabryki drzwi i okien EXPERT SYSTEM W OLEŚNICY , dlatego najlepiej ... czytaj dalej »
  • 2014-06-27 02:24 piątek ~b | [+] odpowiedz
    wiesz, nie mówię że takie rzeczy się nie zdarzają ale jednak zwykle to ten niezadowolony klient coś napisze a zadowolony nie grzebie w internecie. no ale mniejsza z tym. ja osobiście nie mogę nic zarz... czytaj dalej »
  • 2015-12-03 17:07 czwartek ~elka | [+] odpowiedz
    czy ktokolwiek z Was wie, że 4Life to tylko pośrednik jak każda inna agencja ubezpieczeń działający anie Towarzystwo ubezpieczeń ? Towarzystwo ubezpieczeń dla którego działa 4Life ma siedzibę na Gibr... czytaj dalej »
  • 2014-05-28 13:57 środa ~KRZYSIEK | [+] odpowiedz
    ZŁODZIEJE NIE FIRMA UBEZPIECZENIOWA SZUKAJĄ STARUSZKÓW I OKRADAJĄ NIEBOSZCZYKÓW ROBIĄ LUDZI W BAMBUKO NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU LUDZIE UWAŻAJCIE NA ZŁODZIEI WPŁACACIE IM PIENIĄDZE NA KATA A JAK UMA... czytaj dalej »
  • 2014-02-04 10:22 wtorek ~Ania | [+] odpowiedz
    Moja babcia ubezpieczyła się w 4lifedirect 4 lata temu na sumę 20.000zł i rok temu zmarła, a dokładniej zginęła w wypadku. Wiedziałam że jest ubezpieczona i mnie wyznaczyła do wypłaty. Jednak jak się... czytaj dalej »
  • 2017-01-16 12:18 poniedziałek ~bazik | [+] odpowiedz
    Nie jestem ubezpieczona w 4life, ale pracowałam w tej firmie. Ludzie, nie przesadzajcie ze swoimi wyrzutami, tylko czytajcie OWU! Każda firma ubezpieczeniowa ma swoje wyłączenia, także PZU i inne, na ... czytaj dalej »
  • 2015-01-28 13:45 środa ~marek | [+] odpowiedz
    to strona z opiniami czy reklamą a ten pokemon w TV faktycznie porażka ja rzygam
  • 2014-06-06 15:30 piątek ~drc | [+] odpowiedz
    Nie zly poscik reklamowy... Och.. Nie 20 tylko 40... Wow! :)
  • 2014-06-11 23:09 środa ~mma | [+] odpowiedz
    Nie pocisk tylko babcia pewnie opłacał też NW ale pewnie nawet o tym nie wiedziła a wtedy stawka jest podwójna
  • 2014-01-27 10:16 poniedziałek ~Krzysio | [+] odpowiedz
    tak myslalem odkad daja pieniądze za darmo? tylko zlotowka dziennie. ludzie robia was w bambuko. ja jestem po podstawówce i wyczowam przekręt.mialem wykupić ojcu polise ale zrezygnowałem. i jestem do ... czytaj dalej »
  • 2013-12-14 23:30 sobota ~4lifedirect | [+] odpowiedz
    Czytam te wszystkie wypowiedzi i w głowie mi sie nie mieści, jacy tu znawcy się wypowiadaja - wszystko wiedzą, tylko dziwnie - nie jest to prawdą. 1. osobie co przyrównuje firmę do Amber Gold i chce z... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:05 czwartek ~Wkurzony | [+] odpowiedz
    Firma notorycznie łamie RODO. Po reportażu Jaworowiczowej - Polisa na śmierć dostępny na YT w niedługim czasie będzie reportaż o wyłudzaniu numerów telefonów do znajomych od osób które się niefortunni... czytaj dalej »
  • 2015-02-17 13:34 wtorek ~gumis1250 | [+] odpowiedz
    to co mowia w reklamie to zwykle oszustwo sam sie wlasnie o tym przekonalem po szpitalu potrzebuja mase dokumentow i na dodatek przyszla 0dmowa wyplaty szpitalnego ze mi sie wogole nie nalezy wiec ost... czytaj dalej »
  • 2014-11-14 16:32 piątek ~miki-tiki | [+] odpowiedz
    Szanowni Państwo, W związku z coraz częściej pojawiającymi się pytaniami, zarówno podczas telefonicznych dyżurów ekspertów jak i w zapytaniach e-mail, odnośnie 4Life Direct, prosimy o przyjęcie pon... czytaj dalej »
  • 2014-02-13 20:06 czwartek ~Anna | [+] odpowiedz
    Moi zdaniem tyle opinii negatywnych nie jest wydanych przez przypadek , osoby pracujące w tej firmie zawsze będą jej bronić i nam kit wstawiać
  • 2014-03-04 09:36 wtorek ~Marcin | [+] odpowiedz
    Negatywne opinie wynikają nie z tego ze firma oszukuje tylko z tego ze ludzie chcieliby płacić 30 zł i mieć ubezpieczenie na milion od razu od pierwszego dnia trwania umowy a tak nie jest . Dzwoniłe... czytaj dalej »
  • 2016-05-12 13:01 czwartek ~Darek | [+] odpowiedz
    Jesteś pewien ja płciłem składki w dawnym comerszjal union i to nie małe/pracowałem za granicą/ .Wrazie rezygnacji gwarantowali zwrot całośći . Po czterech latach zrezygnowałem i dostałem kopa- zamia... czytaj dalej »
  • 2016-05-12 13:01 czwartek ~Darek | [+] odpowiedz
    Jesteś pewien ja płciłem składki w dawnym comerszjal union i to nie małe/pracowałem za granicą/ .Wrazie rezygnacji gwarantowali zwrot całośći . Po czterech latach zrezygnowałem i dostałem kopa- zamia... czytaj dalej »
  • 2014-08-04 15:54 poniedziałek ~plusik36 | [+] odpowiedz
    Jesteś chyba ograniczony umysłowo? Ubezpieczenie zawiera się po to aby chroniło od pierwszego dnia kiedy zostaną dopięte wszelkie formalności ( czytaj wniesione składki ubezpieczenia) Co do kwoty to p... czytaj dalej »
  • 2015-01-26 19:18 poniedziałek ~naiwniaczka | [+] odpowiedz
    Zgadza się, masz rację, powinniśmy być chronieni od pierwszego dnia...firma w której pracowałam jako agent (wtedy jeszcze były wysokie wymagania w zakresie wykształcenia ,kultury osobistej itp, teraz ... czytaj dalej »
  • 2014-01-13 15:16 poniedziałek ~Karrakorum | [+] odpowiedz
    Jestem rozczarowana, z mężem wybraliśmy opcje tzw. ubezpieczenia szpitalnego dla rodziny, w czasie rozmowy i pozyskiwania danych konsultant nie poinformował nas w jakich sytuacjach nie dostaniemy pien... czytaj dalej »
  • 2014-01-18 17:45 sobota ~Magda | [+] odpowiedz
    Chciała bym przestrzec wszystkich przed 4Life Direct ponieważ są to mega oszuści!!!! Rodzice byli ubezpieczeni w tej "firmie" od dwóch lat...po śmierci Taty (06.12.2013) jako uposażona złoży... czytaj dalej »
  • 2016-01-27 13:00 środa ~.. | [+] odpowiedz
    Ludzie niewiarygodne ze nadal sa osoby ktore sie nabieraja na takie firmy....masakra , to az szkoda,czytac
  • 2015-05-08 16:07 piątek ~ereszka69 | [+] odpowiedz
    Dzięki za informacje na temat 4Life Direct bo już miałem podpisać umowę i potem bym żałował
  • 2015-07-18 14:37 sobota ~Ab | [+] odpowiedz
    Przez tą fatalną reklamę w telewizji nigdy się w tej firmie nie ubezpiecze !ab
  • 2015-01-08 12:18 czwartek ~nie naiwna babcia | [+] odpowiedz
    Tak po chamsku reklamują się w telewizji że oglądając to szlak mnie trafia.
  • 2015-01-09 14:25 piątek ~wkII | [+] odpowiedz
    EEEE tam... Do zachęcania wybrali panią Marzannę z Płocka (!), raczej kaszalota z piskliwym głosem. Dla mnie - odpada w przedbiegach.
  • 2013-11-11 23:41 poniedziałek ~FnacKy | [+] odpowiedz
    jezeli piszecie o piramidach finansowych i laczycie to z marketingiem sieciowym to musze przyznac ze poziom wiedzy i zainteresowania na ten temat jest u takich osob bardzo niski gdyz MLM opiera sie na... czytaj dalej »
  • 2013-11-09 15:50 sobota ~Jacek | [+] odpowiedz
    Niestety firma niewiarygodna. Nie dostalem pieniedzy i nie dlatego, ze nie spelnilem warunkow ale dlatego, ze firma zmienila zasady w trakcie umowy. Wielu ludzi zostalo oszukanych. Oszukancza firma. N... czytaj dalej »
  • 2014-03-04 09:24 wtorek ~X | [+] odpowiedz
    Nie można zmieniać warunków umowy w czasie jej trwania wiec opinia jest bezpodstawną
  • 2014-09-30 12:27 wtorek ~Pitollini | [+] odpowiedz
    Powiedz to klientom banków, klientom operatorów telefonicznych, PGNiG i naszemu rządowi (vide OFE). W jakim ty świecie żyjesz :) Nie można zmieniać, jeśli jest się na równorzędnej pozycji. Większy moż... czytaj dalej »
  • 2013-11-06 17:06 środa ~Bozena | [+] odpowiedz
    Uwazac trzeba na tę firmę,ktora tak zachęca starszych ludzi do ubezpieczenia,to wszystko sciema zachęcaja i przysyłają propozycje z podwyzszeniem ubezpieczenia to drugie amber gold.Własciciel tej firm... czytaj dalej »
  • 2013-08-07 11:36 środa ~Zygmunt | [+] odpowiedz
    Oczywiście zawsze można naszego ubezpieczyciela sprawdzić na: http://www.knf.gov.pl/szukaj_podmioty.jsp I tyle w temacie.
  • 2013-08-06 18:05 wtorek ~j | [+] odpowiedz
    moja ŚP Mama wykupiła polisę - "żeby było na pochówek (ZUS PŁACI TYLKO 4 TYŚ)i początek na pomnik", niestety zmarła a z polisy nic sie nie nalezy bo to nie był NW - zwrócili tylko składki - ... czytaj dalej »
  • 2014-02-28 19:52 piątek ~Krzysiek | [+] odpowiedz
    Podczas rozmowy z agentem pada informacja ze w razie śmierci naturalnej w pierwszych 2 latach jest zwrot składek. Skąd zdziwienie ???
  • 2013-06-03 23:38 poniedziałek ~stan | [+] odpowiedz
    Amber Gold to przy nich niemowlaczek
  • 2013-02-18 18:00 poniedziałek ~Ela | [+] odpowiedz
    Bardzo proszę o opinie czy ktoś z ubezpieczonych osób w 4 Life Direct otrzymał od nich ubezpieczenie zgodnie z umową. Będę wdzięczna za komentarze osób, którym nie wypłacono ubezpieczenia.
  • 2013-01-23 13:43 środa ~Rodzina zmarłej | [+] odpowiedz
    Niestety prawda jest taka, że w reklamie ładnie mówią, ale należy przeczytać dokładnie umowę. W sumie to najlepiej nie chorować, nie umierać w okresie 36 miesięcy przed wejściem umowy w życie a 5 lata... czytaj dalej »
  • 2015-11-17 11:03 wtorek ~grazyna | [+] odpowiedz
    I TU SIE ZGADZAM Z ZAKAZANIEM REKLMY W TV BO TO FIRMA UBEZPIECZENIOWA TO OSZUSCI TYLKO IM PLACIC ALE CO DO WYPLATY NALEZNOSCI TO ECHO. TYLKO OSZUKUJA TYCH LUDZI TAK JAK I MNIE W OCHRONIE SZPITALNEJ T... czytaj dalej »
  • 2013-04-02 10:54 wtorek ~CIO | [+] odpowiedz
    A w reklamach występują pracownicy i agenci .... Ale jaja!
  • 2013-01-21 21:44 poniedziałek ~WAZIR | [+] odpowiedz
    TOTALNA ŻENADA , ROZMOWA PRZY STOLE O SMIERCI , PROSZĘ WAS ......
  • 2012-02-29 13:26 środa ~Trzebniczanka | [+] odpowiedz
    Ściema totalna, reklamy okazały sie za drogie, kończy sie kasa i teraz trzeba robić piramide finansowa (natworkmarketing) żeby wyjść na swoje.... Ciekawe kiedy zainteresuje sie tym KNF i UOKiK?
  • 2013-11-11 23:44 poniedziałek ~Damian | [+] odpowiedz
    poczytaj o (network-marketingu) marketingu sieciowym a potem mow czy to piramida finansowa i polecam zapoznac sie z definicja piramidy finansowej, gdyz jest to wplacanie pieniedzy na poczet osob bedac... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.