X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia na ¿ycie

Komentarze do w±tku:

Szukam polisy na ¿ycie.
2010-10-11 09:11 poniedzia³ek ~S.P.
Szukam najlepszej z mo¿liwych polis na ¿ycie. Chcia³bym j± p³aciæ do koñca ¿ycia w kwocie 100 z³ miesiêcznie. Mam 35lat i nie interesuje mnie inwestycyjna polisa, tylko i wy³±cznie ubezpieczenie ¿ycia. Proszê o szczegó³y ubezpieczeñ tego typu.
Sprawd¼ ofertê

5lat szukam ubezpieczenia

2013-01-01 15:43 wtorek ~izka
witam poszukuje ub takiego aby zawieralo wszystko czyli ub zycia od nieszczesliwych wypadkow pobyt w szpitalu powazne zachorowanie operacje smierc dziecka rodzica czy jest takie a jesli nie to prosze o poprade
  • 2019-12-01 12:30 niedziela ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Witam, jestem bezpo¶rednim agentem firmy MetLife. Zapraszam do kontaktu a napewno znajdziemy rozwi±zanie. t: 787 646 314 @: michal.andruchewicz@agencja.metlife.pl
  • 2014-08-25 22:37 poniedzia³ek ~Eliza | [+] odpowiedz
    jej duzo jest takich polis, ale moim zdaniem najlepiej jest sie rozejrzec samemu, bo czesto maja one znaczace zakresy, warunki. Osobiscie mam pakiet ubezpieczen w generali, ale tez sama szukalam ubezp... czytaj dalej »
  • 2014-08-26 10:19 wtorek ~insuranceconsulting | [+] odpowiedz
    A na jak± sumê ubezpieczenia?
  • 2014-09-03 18:55 ¶roda ~hana | [+] odpowiedz
    Mo¿esz sobie dopasowaæ polisê do swoich potrzeb i zasobno¶ci portfela. W³a¶nie to ceniê w generali, ¿e jest mo¿liwo¶æ wyboru ilo¶ci ryzyk.
  • 2014-09-16 10:16 wtorek ~zenka | [+] odpowiedz
    Jak± wybra³a¶ polisê na ¿ycie? Czy ubezpieczenie posagowe Lew Junior zapewni dziecku w przysz³o¶ci start w doros³e ¿ycie?
  • 2013-10-27 20:18 niedziela ~ paula | [+] odpowiedz
    W swojej oferci posiadam takie ubezpieczeni. Prosze o kontakt paja4@wp.pl
  • 2013-08-12 11:29 poniedzia³ek ~Anna Zajc | [+] odpowiedz
    Witam, w takim wypadku bardzo proszê o kontakt aniaaa.zajc@gmail.com pracujê w firmie Aviva i my¶lê ¿e mam oferte która by³aby dla pani odpowiednia. Pozdrawiam
  • 2013-01-10 22:06 czwartek ~Samosia | [+] odpowiedz
    W przypadku polisy indywidualnej ING mo¿esz ubezpieczyæ dodatkowo nawet 10 osób: dzieci, ma³¿onka, rodziców, rodzeñstwo. Jest to polisa z opcj± inwestycyjn±.
  • 2013-01-07 09:15 poniedzia³ek ~Myszka | [+] odpowiedz
    W tym przypadku najlepiej wykupiæ polisê z umow± podstawow±, czyli ubezpieczenie na ¿ycie, trwa³e inwalidztwo i inwalidztwo w skutek nieszczê¶liwego wypadku. Do tego mo¿na dokupiæ ubezpieczenia dodatk... czytaj dalej »
  • 2013-01-03 15:20 czwartek ~pinokio | [+] odpowiedz
    Proszê zapoznaæ siê ofert± ubezpieczeñ w ING. Maj± bardzo przejrzyste warunki polis.Sam posiadam i jestem zadowolony.
  • 2013-01-02 07:54 ¶roda ~aska | [+] odpowiedz
    Ja te¿ szukam takiego ubezpieczenia.
  • 2013-06-18 13:44 wtorek ~Katarzyna | [+] odpowiedz
    Witam, Ja chcia³abym zachêciæ Pani± do zapoznania siê z ofert± firmy Prudential, która daje gwarancje zwrotu wp³aconych sk³adek. Proszê o kontakt Katarzyna Tel. 512 233 212 katarzyna.chelchowska... czytaj dalej »
  • 2013-06-27 21:58 czwartek ~MegaPolisa.pl | [+] odpowiedz
    Witam, posiadam ofertê takiego ubezpieczenia. Proszê o przes³anie swego adresu email na biuro@megapolisa.pl Wy¶lê wtedy ofertê. Pozdrawiam, Serwis MegaPolisa.pl
  • 2013-01-02 15:52 ¶roda ~joe | [+] odpowiedz
    @~aska mo¿liwe, ¿e bêdê w stanie pomóc. kontakt: mocbiznesu@gmail.com
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia na ¿ycie
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.