X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

POLISA-ŻYCIE S.A.

CÓD CZY SKANDAL NA SKALĘ ŚWIATOWĄ?????

2012-09-19 22:17 środa ~BYLI KLIENCI POLISY
PO WYPADKU ,MÓJ MĄŻ DOZNAŁ URAZU KRĘGOSŁUPA (ZŁAMANIA KILKU TRZONÓW) W ZWIĄZKU Z CZYM PRZESZEDŁ OPERACIĘ KRĘGOSŁUPA vertebroplastyka (PODANIE CEMENTU ,WYPEŁNIENIE ZŁAMANEGO TRZONU KRĘGU) LEKARZ ORZECZNIK Z FIRMY UB.POLISA ŻYCIE S.A-BEZ WEZWANIA NA KOMISJĘ LEKARSKĄ ORZEKŁ: 0% USZCZERBKU NA ZDROWIU. "MUSIĄŁ POMYLIĆ PAPIERKI" SKANDAL ,MAŁO POWIEDZIANE !!!!!!
  • 2016-04-26 00:40 wtorek ~Iwona | [+] odpowiedz
    Witam.a czy dostał za pobyt w szpitalu,bo ja przeszłam operację na kręgosłup i leżałam 10 dni,złożyłam dokumenty za pobyt w szpitalu,uszczerbek na zdrowiu i dostałam tylko 250 zł za operację,ponieważ ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.