X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

LINK4
Ocena: 3.06 (871 głosów)
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to doskonale znana firma, która kojarzona jest przede wszystkim z możliwością szybkiego i łatwego zawarcia umowy ubezpieczenia pojazdu. Ubezpieczenie OC oferowane przez Link4 cieszy się stosunkowo niskimi składkami na tle innych towarzystw. Czy firma cieszy się również pozytywnymi opiniami?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Link4 TU S.A. w roku 2018 wyniosła 361, co daje 4,3% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Jednym z czynników decydujących o wyborze ubezpieczenia powinna być jakość oferty. Właśnie dlatego warto porównać propozycje prezentowane przez Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z ofertą innych firm ubezpieczeniowych. Da to pewien obraz i pomoże podjąć decyzję.
 
Drugim, równie ważnym czynnikiem powinny być opinie dotychczasowych klientów. Na ich podstawie można stwierdzić, czy obietnice składane przez firmę są rzeczywiście spełniane. Dlatego też zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Jeżeli mieliście lub macie do czynienia z Link4 TU S.A. to napiszcie, jak układa lub układała się Wam współpraca. 

link4 jak najdalej od tego towarzystwa

2013-02-24 13:23 niedziela ~artur
Na moje nieszczęście miałem szkodę komunikacyjną oc wyrządzoną przez ubezpieczonego w link4. Moje auto do kasacji. Napiszę ogólnie ku przestrodze dla innych aby takie towarzystwo omijać z daleka. Samochód do kasacji - nie uzyskałem ceny jaką ustaliło Link4 zmuszony byłem go sprzedać o wiele taniej. Róznicę doplacają na zasadzie widzi misie mogą ale nie muszą. Musiałem się sam zająć tym tematem nie mając bladego doświadczenia obarczyli mnie sprzedażą wraku i kłopotami z tego wynikającymi a potem ich wola o dopłacie. [wymoderowano treści obraźliwe]. Ustalenie wartości przed wypadkiem. Nawymyślane wszystko co możliwe aby wartość drastycznie zmniejszyć a przy tym brak szybkiej rzezcowej korespondencji / rozmaia się z ludzmi " cienie" / a co najgorsze infolinia mówi ogólnie unikając szczegółow zadane pytanie jest interpretowane różnie w zależnosci , kto po drugiej stronie odbierze telefon - koszmar! W tym wszystkim wiele kruczków prawnych i nie doinformowania powoduje, że klient bardzo traci. [wymoderowano treści obraźliwe]. jestem poszkodowanym a czuję się jak by to była moja wina a link4 robi wszystko aby utrudnić mi życie i urwać jak najwięcej. O samochodzie zastępczym , który mi przysługiwał dowiedziałem się w ostatnim dniu takiej mozliwości i tylko dlatego, że sam zapytałem. Szkoda tu wiecej coś pisać wystarczy , że czytający to zapamiętają moje ostatnie zdanie w tym tekście. Nie zyczę nikomu zetknąć się z Link4 w sytacji szkody. Omijajcie link4 szerokim łukiem!!!
  • 2013-02-24 21:25 niedziela ~71021900011 | [+] odpowiedz
    Witaj Artur. Dziękuję za Twój wpis z komentarzem. Mam do Ciebie prośbę abyś skontaktował się ze mną, gdyż chciałbym wyjaśnić tą sprawę. Podaj proszę poprzez blog firmowy zakładka kontakt numer szkody... czytaj dalej »
  • 2013-02-25 08:45 poniedziałek ~Artur | [+] odpowiedz
    Witam, Jeśli jest Pan takim samym " ekspertem" co Panie i Panowie na infolinii co na konkretne pytania każdy odpowiada inaczej i padają słowa może, być może i nie wiem. Jeśli tak Pan podcho... czytaj dalej »
  • 2013-02-25 11:51 poniedziałek ~71021900011 | [+] odpowiedz
    Artur. Dziękuję za kontakt z Twojej strony. Na każdy taki wpis jak Twój reaguję z należytą starannością. Staram się wyjaśnić sprawę dogłębnie i do końca. Każde zgłoszenie nie pozostaje bez odpowiedzi... czytaj dalej »
  • Odp
    2013-02-25 13:10 poniedziałek ~artur | [+] odpowiedz
    Ok. Nie bedę pisał na podany adres link4 , bo to nie ma sensu. Ci sami ludzie,którzy kłamliwie wyceniają teraz będą się dowiadywać dlaczego klient ma żal. To żenujące. Skoro taka jest wasza troska o... czytaj dalej »
  • 2013-02-26 11:51 wtorek ~71021900011 | [+] odpowiedz
    Witaj Arturze ponownie. Dziękuję za Twój wpis z uwagami. Każda sprawa o odszkodowanie jest rozpatrywana szczegółowo i z należytą starannością. Niestety nie możemy w pełni się odnieść do kwestii podno... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Link4 na:
    4.05
    OPINIE O Link4
  • 2013-02-26 19:56 wtorek ~artur | [+] odpowiedz
    Rozumię, że Twoim zadaniem jest utrzymać za wszelką cenę dobre imię Link4. Napiszę zatem prościej auto 4 letnie stan był idealny. Rozumię , że obliczanie jest na podstawie odpowiednich aplikacji tylk... czytaj dalej »
  • 2013-02-27 13:44 środa ~71021900011 | [+] odpowiedz
    Arturze. Dziękuję za Twój wpis. Na koniec naszej miłej rozmowy pragnę zwrócić uwagę iż: każdy może anonimowo oskarżać firme i pisac także rzeczy, które nie są prawdziwe. Niestety, ale nie dajesz mi s... czytaj dalej »
  • 2013-03-04 15:37 poniedziałek ~Artur | [+] odpowiedz
    Nie wiele Pan zrozumiał z tego wszystkiego. Nie wiele , bo reprezentuje Pan Link 4. Nie wstyd Panu pracować dla takiego badziewia? Wszystko co tu piszę jest prawdą i zrobię wszystko i powiem wszystk... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.