X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015-01-23 12:18 piątek ~BARBARA
Witam ! A więc moja sytuacja wygląda tak ! W dniu 30 Listopada 2014 R. Miałam kolizje drogową ( Z WINY KLIENTA PROAMY ) jest prawie luty a ja nadal nie otrzymałam odszkodowania ( KOSZTORYS DOSTAŁAM PO PONAD MIESIĄCU PO MOICH KILKU TELEFONACH ) ! Auto nie nadaje się do jazdy ,auta zastępczego nie dostałam ... A DLACZEGO NADAL NIE OTRZYMAŁAM PIENIĘDZY Z UBEZPIECZENIA ...? PONIEWAŻ W DALSZYM CIĄGU PROAMA NIE OTRZYMAŁA POTWIERDZENIA OD SPRAWCY ŻE TO FAKTYCZNIE ON SPOWODOWAŁ WYPADEK ( Dziwi mnie to bo z protokołu powypadkowego jasno i wyraźnie wynika kto był sprawcą a kto poszkodowanym ! ) Dzwonienie ,pisanie nie daje ŻADNYCH rezultatów ,ponieważ oni mają 90 dni na wpłacenie pieniędzy jeśli nie zgromadzą wszystkich dokumentów ! Do jasnej cholery to jest ich klient mają od niego wszystkie dane typu : Adres , telefon ,email ... i nie potrafią sie z nim skontaktować ?? KPINA !!!! TAK WIĘC NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UTRUDNIAJĄ WSZYSTKO OD A DO Z !!!!!
  • 2015-02-18 21:10 środa ~R.K. | [+] odpowiedz
    Przypomni im że maja 30 dni!!!! na wypłatę odszkodowania, a nie 90. Zacytuj odpowiednie artykuły i już nie będą mogli się zasłaniać brakiem informacji...Brak potwierdzenia od sprawcy nie jest podstawą... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.