X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia TU COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

Nie złożenie oświadczenia o wypadku

2016-12-06 10:19 wtorek ~Igor Melnik
13 listopada w Olsztynie Republiki Polskiej oo w obywatela wypadku drogowego firma proisshestvie.Vinovnik Polckoy Republiki zatrahovan Compensa TU SA.Politsiya pojawił się na scenie,W Internecie znalazłem adres oddziału firmy ubezpieczeniowej Compensa TU SA w mieście Suwałki, Republiki Polsha.30 w listopadzie 2016 roku z wszystkimi dokumentami, osobiście zwróciła się do oddziału, aby ubiegać się o ubytkah.Ne pomimo faktu, że pracownicy byli na miejscu i na miejscu był ekspertem, oświadczenie biorę otkazalis.Chtoby dostać się do oddziału miasta Kaliningrad, pojechałem 250 km. nagrany proisshestvie.Moya samochód został uszkodzony i dzPowiedziano mi, że poczta wyśle link i będę musiał wypełnić wniosek na polskim yazyke.Ssylku wysłana, ale w Rosji nie wydaje się, że dostawca może potwierdzić dokumentów interneta.Vse w przypadku ubezpieczeń, wysłałem e-maila na adres yanuzarakeljan @ vigekspert. pl z prośbą o wydanie odpowiedź zayavlenie.No nigdy poluchil.Zatyagivanie rejestrację zdarzenia ubezpieczeniowego jest spray mi więcej ubytkov.Proshu robienie moich dokumentów za pomocą poczty elektronicznej i zapłacić odszkodowanie za straty ubezpieczenia.
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.