X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

WSTYD dla NN

2017-03-09 22:48 czwartek ~Beata
Jestem klientką ING ,obecnie Nationale Nederlanden od ok.10 lat.Byłam bardzo zadowolona z mojego przedstawiciela p.Anny L.a po jej odejściu z pracy polisę przejęła p.Marta T.z oddziału NN w Stalowej Woli.Pani Anna L.doradziła,napisała mi polisę ,jednak po roku od podpisania umowy odeszła z pracy,a wtedy pojawiła się pani Marta T.Współpracowałam z nią przez prawie pięć lat.Miała do mnie ok.120 km.,ale zawsze jak potrzebowałam była,udzielała informacji,doradziła ,aby rozbudować polisę o umowy dodatkowe,o oszczędzanie na emeryturę,pomagała wypełnić i odbierała dokumenty na wypłatę świadczeń,cudowna,dobra,ciepła kobieta,życzę każdemu takiego opiekuna polisy.W grudniu 2016r. pani Marta T.nie pojawiła się u mnie z polisą rocznicową ,nie mogłam się też do niej dodzwonić,gdyż telefon nie odpowiadał,emaile też wracały do mnie.Zadzwoniłam do oddziału w Stalowej Woli i za kilka dni przyjechała do mnie nowa opiekunka polisy pani Maria W.To co powiedziała mi na temat pani Marty T.przekroczyło wszystkie granice ,nawet nie będę tego pisać bo mam trochę rozsądku.Ale pani Maria W.stwierdziła ,że oszustka i złodziejka obsługiwała moją polisę,kazała sprawdzić ,czy nie wpłacałam składek na jej prywatne konto....Ludzie o co chodzi,ja składki przez tyle lat płacę na konto Nationale,jak można opowiadać takie rzeczy o osobie z jednego oddziału z którą kilka lat się pracuje.Ale to nie wszystko pani Maria W.zaproponowała mi zakup nowej polisy ,dużo droższej,ale niby korzystniejszej,powiedziała,że tak być musi,ale z tej starej mogę zrezygnować dopiero za rok i wybrać pieniądze a teraz ta polisa będzie zawieszona,czy coś takiego.Kilka razy powtarzała mi pani Maria W.że muszę płacić bo ona odda prowizje.Dla mnie to dziwne ,więc chciałam porozmawiać z przełożonym w/w nowej mojej opiekunki.Zadzwoniłam do oddziału w Stalowej Woli i opisałam całą sytuację ,usłyszałam od pani Urszuli P.że mam najlepszą agentkę z oddziału i powinnam być wdzięczna,a nowa polisa zapewni mi lepszą ochronę.Mało ważne jest to ,że jestem o 10 lat starsza i za niższe sumy ubezpieczenia muszę zapłacić dużo więcej,wogóle nie jest ważne to,że miałąm dwie poważne operacje w ciągu ostatnich 3 lat,ważna jest tylko prowizja dla pani Marii W.Gdzie etyka i dobro klienta,czy dla tych ludzi liczą się tylko pieniądze,czy nie zdają sobie sprawy ,że psując opinię osobom z którymi pracowali psują opinie sobie i całemu Nationale Nederlanden.Nie wiem co o tym myśleć ,ale wiem już dziś ,że rezygnuję z obu polis ,bo nie wyobrażam sobie współpracy z panią Marią W.i jeszcze jedno nasuwa się mi na język W SWOJE GNIAZDO SIĘ NIE S....
  • 2017-03-11 00:47 sobota ~widz | [+] odpowiedz
    dużo słyszałam co się dzieje w tym oddziale. z odchodzących agentów robi się oszustów. W nationale nikt nie może zrozumieć że ludzie odchodzą bo mają już dosyć tych namawiań na zmiany w polisach, ciąg... czytaj dalej »
  • 2017-04-01 20:42 sobota ~Mówie jak jest | [+] odpowiedz
    A zna Pan pojęcie nieuczciwa konkurencja ?
  • 2017-03-12 22:49 niedziela ~Kamil | [+] odpowiedz
    Gdy odeszła z pracy z oddziału w Stalowej Woli moja agentka pani Marta T.było mi bardzo przykro ,gdy przyjechali do mnie agenci z tego oddziału pani Maria W.oraz pan ŁUKASZ S.i robili z pani Marty T.o... czytaj dalej »
  • 2017-03-12 22:48 niedziela ~Kamil | [+] odpowiedz
    Gdy odeszła z pracy z oddziału w Stalowej Woli moja agentka pani Marta T.było mi bardzo przykro ,gdy przyjechali do mnie agenci z tego oddziału pani Maria W.oraz pan ŁUKASZ S.i robili z pani Marty T.o... czytaj dalej »
  • 2017-03-12 22:47 niedziela ~Kamil | [+] odpowiedz
  • 2017-03-10 11:38 piątek ~Ryszard | [+] odpowiedz
    Znalazłem się w podobnej sytuacji,tylko,że do mnie przyjechał pan Łukasz S.ze Stalowej Woli.Też opowiadał o mojej byłej agentce niestworzone historie i wyprosiłem go ze swojego domu.Za kilka dni pod m... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.