X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Europaische Reiseversicherung AG

Wybieramy ubezpieczycieli podróży.

2015-08-21 04:05 piątek ~Malam54
Firma ubezpieczeniowa ERV ma w swojej ofercie tak szeroki zakres ubezpieczeń podróżnych, że należy najpierw zapoznać się jakie ubezpieczenie będzie nam w danej podróży potrzebne i dostosować ubezpieczenie do naszego wyjazdu. Sprawdźmy, czy ubezpieczenie jakie proponuje nam biuro turystyczne jest wystarczające. Może lepiej rozszerzyć zakres naszego ubezpieczenia, żeby być spokojniejszym podczas wypoczynku. Zastanówmy się czy będziemy spędzać czas biernie, czy czynnie np.uprawiając sporty ekstremalne. Rozszerzmy ochronę o wykonywanie pracy jeżeli wiemy,że będziemy pracować nawet wakacyjnie. Zastanówmy się czy chorujemy przewlekle bo ubezpieczenie NNW to co innego. Czytajmy dokładnie warunki ubezpieczenia i co one nam gwarantują, czy obejmują jakieś wykluczenia. Do jakiej kwoty jesteśmy ubezpieczeni. Czytajmy to co napisane drobnym drukiem. Ubezpieczajmy się świadomie to nie będzie rozczarowań. Firma ERV to firma wyspecjalizowana w ubezpieczeniach podróży i mająca względnie konkurencyjne stawki ubezpieczeniowe. Zapraszam na stronę internetową firmy ERV https://www.erv.pl/ubezpieczenia.html. Osobiście polecam firmę ERV
  • 2017-06-23 11:56 piątek ~PEK | [+] odpowiedz
    A czy firma ERV ma jakięś dobre ubezpieczenie od ubezpieczania się w firmie ERV ?
  • 2017-04-07 02:43 piątek ~Rozczarowany erv | [+] odpowiedz
    Erv to banda oszustów, nie polecam, należy omijać szerokim łukiem !
  • 2016-10-24 10:30 poniedziałek ~olo | [+] odpowiedz
    Nie chwalą cię, to pochwal się SAM !
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.