X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczenia wypadkowe dla dzieci i młodzieży
2014-09-01 11:38 poniedziałek

A ja płacę od 7 lat

2014-09-04 10:07 czwartek ~Artur
Wykupilem pierwsze bardzo niskie nw i jak syn złamał nogę dostałem 170 zł. Koszty rehabilitacji wyniosły ok 1 000 zł. No to wykupiłem nnw na 50 000 zł i od tego czasu nic nie łamie. Córka od 6 lat ma wysokie nnw i raz skręciła nogę na nartach a drugą złamała wypłata 4 800 zł ja nie poniosłem żadnych kosztów i w tym roku spadła nieszczęśliwie z konia kucyka i złamała duży palec u nogi właśnie dostałem 1 300 zł. Jestem więc na małym minusie ale wolę dopłacać tylko niech będą zdrowe. Mój sąsiad zginął przed domem w wypadku samochodowym i jego zona dostała 300 000 zł co pozwala jej jako tako żyć (dwoje dzieci). A cała moja dalsza rodzina wściekła bo za moim przykładem płacą i nie ulegają wypadkom. Pan Bóg kule nosi!
  • 2014-09-05 08:36 piątek ~Maciej Lichoński | [+] odpowiedz
    Przedostatnie zdanie jest kapitalne. Wielokrotnie je słyszę od moich klientów. Płacę i płacę i nic! Mojej klientki synek na jednych wakacjach miał złamany duży palec u lewej nogi a w drugim miesiącu z... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.