X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

InterRisk S.A. Vienna Insurance Group

AC Inter Risk

2009-12-13 20:28 niedziela ~krzycho
Jak się chce ubezpieczyć najtaniej to takie są skutki, cudów nie ma. Ostatnio osobiście sprawdzałem oferty AC,OC NNW assistance w niektórych firmach tj. UNIQA, Hestia i jego mutanty, Inter Risk i tak to jest, że chcesz mieć tanio to wybierz np. Inter Risk a co później to twój problem. Prawdą jest, że ubezpieczając to samo w normalnych firmach / to samo tj. na tych samych zasadach/ różnica jest max. 200 zł przy kwocie 1200-1400 łącznej. Jak jest już różnica rzędu 40-60% to znaczy że ubezpieczasz tak samo ale nie to samo i z tym trzeba się liczyć, no i należy dokładnie czytać warunki ubezpieczenia żeby nie być zdziwionym, dobre Assisatance tj. z samochodem zastępczym, pokryciem kosztów powrotu hotelu to kilkaset zł. dodatkowo, badziew można kupić już za 10 zł o ile nie jest pakiet standard w polisie ale w razie czego może się okazać że za lawetę też zapłacicie. Tak że z dwojga złego lepiej ubezpieczyć w czymś normalnym, najlepiej dowiedzieć się o firmach w warsztatach samochodowych bo tam o Inter Risk mają nie najlepsze zdanie delikatnie mówiąc, a to jest pewien wyznacznik wartości firmy prywatnie nie polecam.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.