X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Aegon kompletne porażka

2010-10-20 12:16 środa ~CZAREK
Jestem zapisany od 2005r i to był mój największy błąd ,bo umowę mam na 10lat zwykła kpina zklientów po 5latach z 24000 tysiecy wpłaconych mam 23000 tys ,lepiej włozyć to na zwykłą lokaty ,przynajmniej nic się nie tracia a zyskuje,PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ BEZNADZIEJA
 • 2012-11-20 21:32 wtorek ~Rafcio | [+] odpowiedz
  mam podobny problem obecnie stracilem tam 36 tys. przez 5 lat. Zastanawiam sie czy ich gdzies nie pozwac. Moze znajdzie sie paru i cos przeciw nim wymyslimy. Czuje sie oszukany.
 • 2012-04-21 11:18 sobota ~Adamabs | [+] odpowiedz
  Popieram. Dodam że opłaty są bardzo wysokie, nieuzależnione od wyników firmy. Wszelkie polecenia transferu środków z jednego funduszu na inny trwają około 5 - 7 dni czyli nie masz najmniejszej możliwo... czytaj dalej »
 • 2012-08-30 13:17 czwartek ~crusader | [+] odpowiedz
  5-7 dni na fundusze zagraniczne to niezły wynik. 3-5 na złotówkowe taki sobie. Jednak fundusze to nie giełda więc czy 6, czy 8 dni nie ma aż tak wielkiego znaczenia. W perspektywie 10 lat powinno się ... czytaj dalej »
 • 2010-10-24 20:54 niedziela ~niedoszły pracownik | [+] odpowiedz
  moi drodzy, ja tylko wyrażę opinię na temat kultury w odziale krakowskim tej organizacji; miałem ostatnio nieprzyjemność rozmowy kwalifacyjnej z dyrektorem oddziału krakowskiego i odradzam pracę, pr... czytaj dalej »
 • 2011-05-21 15:23 sobota ~sz. | [+] odpowiedz
  prawdą jest, że klienci są oszukiwani, agenci gonią są kasą, muszą "wyrabiać" napięte plany sprzedażowe. Wiem również, że w jednym z oddziałów Aegon w Polsce sam dyrektor oszukuje (okrada) s... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.