X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

AEGON pramida strat

2016-09-13 22:52 wtorek ~dorota123
Mam ogromny żal do firmy Open Finance, bowiem dla nich liczy się TYLKO i wyłącznie sprzedanie produktu klientowi, i otrzymanie prowizji za tą sprzedaż. Nazywanie pracowników takiej firmy "DORADCAMI" to nadużycie, Ci Państwo są jedynie "SPRZEDAWCAMI" i nie należy ulegać złudzeniom , że jest inaczej.nie polecam.Byłam 8 lat .co miesiąc odprowadzałam 300 zł.Teraz czekam na częściowy zwrot pieniędzy już 2 rok.Mało tego do wypłacenia zostało 4900zł po przeliczeniu ich jednostek na 2016 rok mam już środki 1600 zł obawiam się że stracę te pieniądze czekając jeszcze rok .Najgorsze że jest proces likwidacyjny funduszy i nic nie mogę z tymi pieniążkami zrobić bo są po prostu zamrożone.Mieli mi wypłacić w styczniu tego roku teraz napisali że jeszcze rok .To jakaś wielka masakra.Pytam się za co pobierali co miesiąc opłaty za zarządzanie kontem ,za ryzyko.Ps.I tak pierwsza wcześniejsza wypłaconych środków była mniejsza o 1000 zł.Zastanówcie się zanim przystąpicie to tego towarzystwa szkoda czasu i pieniędzy.Może ktoś jest kto też został oszukany niech napisze coś z tym trzeba zrobić .Może jak się skrzykniemy to nie będą robili z nas durni. Dzisiaj 12.09.2016r otrzymałam pismo że wypłacili część pieniędzy po przeliczeniu jednostek do wypłaty została kwota 130 zł.żenada.nie polecam i ostrzegam wszystkich przed AEGONEM.poszukuję innych poszkodowanych w funduszach UFK - Idea
  • 2016-11-29 03:11 wtorek ~Tom | [+] odpowiedz
    Nie tylko Open. Expander i Open powinni na równi z bankami, a nawet bardziej - w sądzie gnić. To ich "profesjonalne" doradztwo doprowadziło do kredytów w CHF i Polisolokat ....
  • 2016-11-01 19:00 wtorek ~Jacek Łódź | [+] odpowiedz
    Też zakładałem fundusze poprzez Open Financial w Aegon. Niestety nie mam UFK Idea, ale i tak na dzisiaj mam stratę ponad 50% tego co wpłaciłem. Jeśli istnieje możliwość złożenia pozwu zbiorowego, to c... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.