X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Aegon to tylko strata

2013-03-27 20:27 środa ~Krzysztof Szafranko
W Aegonie odkładłem po 300 zł /miesiąc na dwóch polisach IFU1677295 i IFU1201924. Moim opiekunem nad polisami od 2010 r. był Pan Maksymilian Węgrzyn, który od ponad roku nie pracuje już w Aegonie. Przez ponad rok nikt z Aegona nie zajmował się moimi polisami ani nie powiadomiono mnie o braku opiekuna. W tym czasie moje polisy znacznie straciły swoje wartości. Obecnie likwiduję te polisy. Jestem bardzo nie mile zaskoczony działalnością Aegonu i żałuję, że zainwestowałem w nią pieniądze.
  • 2013-08-25 20:10 niedziela ~Ola | [+] odpowiedz
    czy udało sie Panu odzyskać pieniadze? jezeli tak to w jaki sposób? bede wdzięczna za poradę. pozdrawiam Olga
  • 2013-05-27 14:40 poniedziałek ~Monika | [+] odpowiedz
    Mogę podać Panu namiar na kogoś kto trochę już do czynienia z aegonem miał, bynajmniej mi pomógł. I co najważniejsze - nie pracuje u nich. Może chociaż podpowie jak odzyskać pieniądze. Pozdrawiam, m... czytaj dalej »
  • 2013-04-13 10:38 sobota ~przemek | [+] odpowiedz
    Aha, to tak to było. Szkoda że nie trafiłeś na mnie. Twoja sytuacja to niestety wizerunkowy minus dla Aegona.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.