X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI-Gerling Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Agenci HDI wręczają "łapówki"

2012-02-08 09:03 środa ~Daniel
Witam wszystkich poszkodowanych. Chcialbym naglośnić sprawę i nawiązać kontakt z osobami, które poświadczyły wolę przystąpienia do programu np.: Multiaspekt w wyniku popełnionego przestępstwa. Jest to początek mojej drogi w walce z HDI o odzyskanie wpłaconych składek. Agenci Izabela C. oraz Arkadiusz K. w zamian za podpisanie niekorzystej umowy zaproponowali w ramach "promocji" zwrot 35% pierwszej składki. Po 3 latach kiedy okazalo sie ze z moich wplaconych 45 tys zl HDI moze mi wyplacic 6 tys. zacząłem sie sprawą interesować. Wyszlo wówczas, ze podpisane umowy sa niekorzystne a "promocji" w HDI nigdy nie było i była to samowolka agentów. Dodatkowo oczywiście dochodzi wątek podniesiony przez UOKiK, czyli pobieranie przez HDI opłat w programie Multiaspekt niezgodnych i OWU. Od kilku miesięcy prowadze mediacje w HDI, niestety bez rezultatu. Pan dyrektor Tomasz T. bagatelizuje sprawę i nie ma pomysłu na ugodowe zamknięcie sporu. Aktualnie jestem w trakcie przygotowania zawiadomienia do prokuratury, zgłoszenia do Rzecznika Ubezpieczonych oraz pozwów cywilnych przeciwko Izabeli C. oraz Arkadiuszowi K. sprawa zostanie również zgłoszona na Policję w Otwocku. Składając natomiast pozew zbiorowy mamy większą szansę i siłę przebicia. Bardzo zależy mi na nawiązani kontaktu z osobami, które mają podobny problem lub miały kontakt z ww agentami na terenie Warszawy i okolic. Podaje nr tel 608336836 oraz email daniel@translog.com.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.