X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

TUiR ALLIANZ Polska S.A.

Allianz

2009-04-25 17:56 sobota ~Maverick
Odradzam kompletna porażka. W marcu zakupiłem nowy motocykl prosto z salonu, ubezpieczenie AC wyniosło mnie 2.800 przy 15% zniżce, los chciał że szybko miałem sie przekonac o tym jakże wielką glupote zrobiłem. Złapałem efekt szimi przy niezbyt duzej predkości co spowodowało wywrotke na prawą stronę, uszkodzenia wydawały się niewielkie głównie plastiki, moto jeździło, ale z obawy na ewentualne wewnetrzne uszkodzenia nie jeździłem. Po zgłoszeniu szkody rzeczoznawca przybył po 3 dniach, wypełniliśmy wszystkie druki, zrobił zdjęcia i na tym koniec, mineło 15 dni od jego oględzin a ja nie otrzymałem żadnej informacji odnosnie wyceny itp. wydzwaniam na infolinie praktycznie codziennie ale oczywiście spławiają mnie w różny sposób mówiąc że wycena zostanie zaraz wysłana lub rzeczoznawca nie dostarczył papierów. Moto zaraz po oględzinach oddałem do ASO w celu naprawy bezgotówkowej, liczyłem na to że to przyspieszy cały proces, oczywiście znów się myliłem. Tak wiec zostałem bez moto i bóg jeden wie kiedy go odbiore.
  • 2012-02-24 21:32 piątek ~miki | [+] odpowiedz
    Jak się kombinuje z wyceną kosztorysową bezgotówkową a nie normalnie pokrycie faktur to tak się ma.
  • 2009-06-02 08:52 wtorek ~Anna | [+] odpowiedz
    Cos wiem na ten temat...Mialam kolizje nie z mojej winy,minelo 34dni od wypadku,ogledziny odbyly sie bardzo szybko,ale do tej pory likwidator nie potrafi wycenic szkody.Wydzwaniam do Allianz codzienni... czytaj dalej »
  • 2011-08-07 16:10 niedziela ~marcin | [+] odpowiedz
    mają na likwiodacje szkody 30 dni, ale przeciągnęli u mnie o 2 miesięcy. Kompletna porażka, nawet odsetek nie zapłacili. najgorsza ubezpieczalnia jaką miałem
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.