X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Skargi na towarzystwa ubezpieczeń
2009-01-11 09:15 niedziela

Allianz - odradzam

2012-04-20 17:38 piątek ~max
Allianz próbuje wyłudzić kasę, strasząc wezwaniami do zapłaty za przedłużone automatycznie OC mimo wypowiedzenia polisy w terminie, kradną zwrotkę do wypowiedzenia OC i udają, że go nie dostali w ogóle, potem liczą, że klient wyrzucił potwierdzenie nadania listu i będzie musiał zabulić ile sobie zażyczą- gestapowcy pier..ni.
  • 2012-06-05 19:59 wtorek ~Damian | [+] odpowiedz
    To jak masz z tym taki problem to poslij im jeszcze raz, a nie sie czepiasz, że każa Ci zapłacic. Pismo może sie zgubić i nie mów mi, ze Ty taki dokładny jestes i Tobie nigdy sie nic nie zawieruszyło.... czytaj dalej »
  • 2012-12-18 16:28 wtorek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Zgadzam się z autorem, który jako pierwszy napisał posta, gdyż mam tak samo ale z Aviva, mimo wysłania jej wypowiedzenia w terminie, wysyłają wezwanie do zapłaty. Pomimo przesłanego im meila z nr nada... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.