X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife TUnŻiR S.A

Amplico - dla mnie rewelacja

2009-10-12 14:23 poniedziałek ~Mateusz
Po 2 spotkaniach z przemiłym doradcą z Amplico dokonałem zakupu najnowszego ich produktu - Twoja Emerytura. Produkt, dla mnie, jest skrojony rewelacyjnie, wiedza i podejście do klienta ze strony doradcy świadczy o ogromnym nacisku na profesjonalizm, z czym wcześniej z kontaktach z agentami z CU i ING się nie spotkałem (nie uogólniam, po prostu na takich trafiłem...)
 • 2014-03-25 10:09 wtorek ~Jeleń | [+] odpowiedz
  Odradzam zawierania polisy na dożycie. W ciągu 10 lat trwania umowy wpłaciłem do MetLife Amplico ponad 27 tys.zł. Teraz, po jej zakończeniu wypłacą mi jedynie 24 tys. Nie licząc nieuzyskanych przez te... czytaj dalej »
 • 2013-08-03 23:44 sobota ~Kaktus | [+] odpowiedz
  Firma nie jest wiarygodna. To co proponują to oszustwo. Byłem ich klientem i kiedy przyszło do wypłaty dostałem - gówno , nie zyski. Firma okrada klientów, wg przewodniczącego KNF - wprowadza klientó... czytaj dalej »
 • 2013-08-20 12:54 wtorek ~Kati | [+] odpowiedz
  święta prawda, oszuści co innego obiecują na początku a potem wszystko się delegalizuje i dostaje się ochłapy nawet nie otrzyma się swojej wpłaty, o premii i innych obiecanych dodatkach zapomnij-n pow... czytaj dalej »
 • 2010-06-01 11:14 wtorek ~Nico | [+] odpowiedz
  Gratuluję naiwności.Nie ciesz się tym jak jest skrojony - zobaczysz jak będzie uszyty.Wiem coś na ten temat.
 • 2011-02-18 08:23 piątek ~były agent | [+] odpowiedz
  Nie dyskutuj z nim człowieku..To agent. Język żywcem ze szkoleń. Nic szczerego i nic od siebie.Otrzeźwieje jak przestanie być agentem...
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.