X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife TUnŻiR S.A

AMPLICO UBEZPIECZENIE

2010-09-21 21:25 wtorek ~BEATRISSS
BEDE WALCZYC W SĄDZIE ODMÓWILI MI ODSZKODOWANIA ZA WYPADEK TWIERDZAC ZE PRZEPUKLINY TO CHOROBA,NIGDY WCZESNIEJ NIE4 CHOROWAŁAM NA KREGOSŁUP ,MAM NIEDOWŁAD RĘKI ,PRAWNICY Z FIRMY WEZMOM SIE ZA NICH,A KIEROWNICTWO ZMIENI NAM UBEZPIECZYCIELA STRACOM 2TYS LUDZI UBEZPIECZONYCH ,SKŁADKI BY SZYBCIUTKO BRALI ALE ODSZKODOWANIA DAC TO NIEEEEEEEEEEEEEE
  • 2012-11-13 08:13 wtorek ~skorpionka | [+] odpowiedz
    Nie zgadzam się że firma robi trudności z wypłatą odszkodowań. Moja córka posiada 3 ubezpieczenia między innymi w Amplico. Uległa wypadkowi 3 lata temu i tylko w Amplico nie miała problemów z wypłatą ... czytaj dalej »
  • 2012-10-01 20:37 poniedziałek ~Konkurencja | [+] odpowiedz
    Człowieku oczywiście, że przepuklina to choroba. Ilu klientów próbuje naciągać takie towarzystwa. Pracuję w firmie konkurencyjnej. Spotykam się z różnymi ludźmi. Najchętniej dzwonią jak już się coś wy... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.