X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Aviva jeden wielki oszust

2012-01-03 17:51 wtorek ~ula
Witam ! Chciałam wszystkich ostrzec przed tym ubezpieczycielem 4 lata temu wykupiłam na dzieci ubezpieczenie inwestycyjne tak aby moje pociechy miały lepszy start. Regularnie wpłacaliśmy składki nie małą kwotę 600zł miesięcznie.A co nas spotkało kiedy chcieliśmy się wycofać nie możemy odzyskać Naszych pieniędzy, które wpłacaliśmy przez tyle lat.Ostrzegam nie DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ ,spotkacie się zignorancją.
  • 2017-08-09 11:20 środa ~piptr | [+] odpowiedz
    Kobieto, wycofaj się jak najszybciej ja płacę 20 lat i wciąż tracę.zarobiła na mnie AVIVA zamiast dla mnie.
  • 2017-08-09 11:20 środa ~piptr | [+] odpowiedz
    Kobieto, wycofaj się jak najszybciej ja płacę 20 lat i wciąż tracę.zarobiła na mnie AVIVA zamiast dla mnie.
  • 2012-01-22 21:57 niedziela ~KrisX | [+] odpowiedz
    Droga Pani, jestem doradcą d/s finansów i ubezpieczeń w aviva polska.Ja też mam polisę dla mojej ukochanej Córki i zakładałem że będzie mieć na koncie (tak naprawdę ja)100 tyś zł za 15 lat, wpłacam ju... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.