X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA

Aviva nie odpisuje na pisma!!!!

2011-08-02 14:24 wtorek ~Mara
Aviva - napewno dba o dobro swoich klientów, zrobi wszystko żeby nie wypłacic odszkodowania gdy sprawca jest u nich ubezpieczony. 1,5 roku temu miałam wypadek którego sprawcą był człowiek ubezpieczony w tym nieszczęsnym towarzystwie, do dnia dzisiejszego szkoda nie została w całości zlikwidowana, gdy już wszystkie środki zostały wyczerpane celem zniechęcenia mnie do dalszej walki Aviva poprostu przestała odpowiadać na pisma, maile, gdy dzwoniłam likwidator kazał mówić,że go nie ma. Nawet na pismo od Rzecznika Praw Ubezpieczonych zapomnieli odpisać.Myslę,że zostało tylko sptkać sie w Sądzie!!! Życzę wszystkim, aby gdy nie daj Boże przytrafi Wam się wypadek sprawcą nie była osoba ubezpieczona w Aviva!!!!!
  • 2011-08-02 23:49 wtorek ~Felaśka | [+] odpowiedz
    No to się załatwiłam ! Po tych wszystkich komentarzach wystraszyłam się nie mało!Ale tak to jest-jak państwo daje tyle zarabiać ,że można tylko sobie pozwolić na takie dziadowskie ubezpieczenie.Pozost... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.