X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Aviva polecam

2014-05-30 13:22 piątek ~sarenka
Witam,mam polisę w Aviva i jestem zadowolona,mój Agent doradza mi co do funduszy,opcji i nie narzekam oraz czuję się zabezpieczona.Mnie się wydaje,że duze znaczenie ma tu agent który lubi to co robi i wkłada w ta pracę całego siebie.Najgorsi sa nowi agenci co g... wiedzą i tylko chca kase.
 • 2016-11-22 16:55 wtorek ~zorro | [+] odpowiedz
  Agent może tylko pokazać jaka jest historia funduszu ,Prosze samemu się tym zainteresować
 • 2016-11-22 16:55 wtorek ~zorro | [+] odpowiedz
  Agent może tylko pokazać jaka jest historia funduszu ,Prosze samemu się tym zainteresować
 • 2016-10-28 21:58 piątek ~Mada | [+] odpowiedz
  Agent doradza...smiech na sali...poczekaj az przyjdzie do wyplaty swiadczen...bedziesz wyla z bolu
 • 2014-08-04 23:16 poniedziałek ~Nie dam za wygraną | [+] odpowiedz
  Agenci mało kompetentni i po zawarciu umowy aroganccy i wręcz chamscy. Zdecydowanie nie polecam. Szukają kruczków aby nie wypłacać roszczeń, natomiast składki przyjmują chętnie i te należne i nie nal... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.