X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Axa nie wypłaciła odszkodowania za utracony bagaż

2016-10-30 19:53 niedziela ~Ryszard Puławski
Witam, Na początku roku straciłem cały bagaż na trasie Warszawa - Wellington, Nowa Zelandia. Bagaż wcześniej ubezpieczyłem w Axa. Bagaż ostatecznie odnalazł się, jednak konsekwencje były dość przykre z racji na fakt, że bez większej części bagażu zostałem na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Linie Emirates wypłaciły natychmiast symboliczne i stałe odszkodowanie przysługujące zawsze w takim przypadku bez względu na poniesione straty, które znacznie je przekraczały. Po powrocie do Polski wystąpiłem do AXA o odszkodowanie informując jednocześnie o rekompensacie od lini lotniczych (zostałem o to zapytany). Odpowiedź była następująca: "...iż brak jest podstaw do przyjęcia przez zakład ubezpieczeń odpowiedzialności za przedmiotową szkodę. Ze stanu faktycznego ustalonego podczas postępowania likwidacyjnego wynika,że w związku z opóźnieniem dostarczenia bagażu, otrzymał Pan rekompensatę ze strony linii lotniczych w związku z opóźnieniem dostarczenia bagażu trwającym 3 dni. W związku z powyższym Pańskie roszczenia związane z zakupem niezbędnych ubrań zostały zaspokojone". Przedstawiłem sprawę kilku prawnikom, którzy stwierdzili, że zdecydowanie warto sprawę wyjaśnić, gdyż odpowiedź AXA może wynikać z niedokładnego przedstawienia sprawy i poprosić o drugą ponowną opinię, co zamierzam uczynić, zanim podejmę dalsze kroki. Jakie jest Państwa zdanie na ten temat? Czy ktoś może się podzielić własnym doświadczeniem? Z poważaniem, Ryszard Puławski
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.