X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

AXA opinia dotycząca szkody

2016-03-24 18:08 czwartek ~taipan
To i ja podzielę się opinią. Właśnie otrzymałem przelew na konto - w 39 dniu od momentu zgłoszenia szkody. Szkoda dotyczyła kolizji. Na miejsce wezwana Policja, sprawca zdarzenia ukarany mandatem. Ogólnie złego słowa bardzo powiedzieć nie mogę. Może poza tym, że nie dotrzymali 30-dniowego terminu. A poza tym... - wycena szkody: Ja jestem zadowolony. Moje auto jest "serwisowo drogie" co powiedział sam rzeczoznawca robiący oględziny. Szkodę wycenili jednak jak dla mnie całkiem nieźle. - niektórzy narzekają, że nie mogą się dodzwonić do AXA. Ja dzwoniłem 9 razy na infolinię. Średnio na połączenie czekałem 2-4 minuty. Dwa razy zdarzyło mi się czekać około 10 minut na połączenie z konsultantem. A raz połączyłem się w mniej niż minutę. - W wakacje roku 2015 kolizję miał mój drugi samochód. Sprawca kolizji ubezpieczony był w PZU. Uszkodzenia były raczej niezbyt wielkie. PZU wyceniło szkodę na niecałe 1000zł. Pieniądze miałem na koncie w 7 dni. I tutaj największy zarzut dla AXA wg mnie. Zbytnia opieszałość chociażby w porównaniu z kolizją z wakacji. W przypadku obecnej szkody AXA miało ode mnie wszelkie niezbędne dokumenty. Była notatka z Policji oraz sprawca szkody przyznał sie do winy co potwierdził przyjęty przez sprawcę mandat karny. Dlatego też nie do końca rozumiem dlaczego AXA nie dotrzymała 30-dniowego terminu. Wg mnie jest to bardzo nieprofesjonalne. Poza tym innych uwag nie mam.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.