X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

BAARDZO DZIWNE PRAKTYKI

2012-05-15 18:36 wtorek ~Życzliwy
Dzisiaj zadzwonił do mnie telefon z pod numeru 503280280 dwa sygnały i się rozłączył i tak 3 razy pod rząd . Nie wytrzymałem i oddzoniłem okazało się żę to AVIVA ubezpieczenia jest tak biedna żę to ona prosi w tak PROSTACKI sposób swoich potencjalnych klientów o kontakt. Nic z tego Panowie z Zarządu AVIVY SWOIMI GŁUPIMI POMYSŁAMI SKUTECZNIE MNIE ODSTRASZYLIŚCIE .DZIĘKUJĘ życzliwy.
 • 2015-06-19 13:45 piątek ~Lu | [+] odpowiedz
  Przedstawiciele Aviva okazują się być ludźmi bardzo nieprofesjonalnymi. Swoim codziennym dzwonieniem od 5 rano (!!!) do wieczora z regularnością co godzinę sprawili, że już nigdy nie będę klientką Avi... czytaj dalej »
 • 2013-05-07 23:09 wtorek ~roe | [+] odpowiedz
  Ja również miałem połączenie z tego numeru.Pani co prawda nie rozłączyła się, ale obcesowo zażądała na początek dokładnej daty urodzenia.Na moją uwagę, że jest totylko wstępna kalkulacja ubezpieczenia... czytaj dalej »
 • 2013-04-30 09:13 wtorek ~tomek | [+] odpowiedz
  u mnie to samo, nie odbieram tego numeru.
 • 2013-03-28 16:08 czwartek ~polako | [+] odpowiedz
  Mam to samo 2 telefony w krótkim odstępie czasu z tego numeru 503280280. Dzięki za info nawet nie mam zamiaru oddzwaniać!!! pozdro
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.