X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Bajzel i cyrk na kołach do tego przerażliwie drogo.

2015-10-02 23:14 piątek ~Wilk
Kupiłem auto z ubezpieczeniem w proama nie wiedząc o tym w sumie oc już dawno się skończyło. Mój błąd że nie wypowiedziałem od razu, ale potem przetrzymywali mnie jak najdłużej się dało żebym tylko nie mógł wypowiedzieć, pierwszy tel nikt nikt nic nie wie zorientujemy się i oddzwonimy, mija tydzień nikt nie dzwoni, maili kilka w końcu odzew gadanie pierdół, straszenie sądami prawnikami i ogólnie wszystkim co się dało, na pytania jak mam rozwiązać sprawę odpowiedzi w stylu w necie sobie pan poczyta i poznajduje formularze, jakby nie mogli mi na maila przysłać druku. Totalna olewka klienta, na nic tłumaczenie że mam swoje ubezpieczenie u innego ubezpieczyciela w sumie zanim udało mi się wypowiedzieć to przeciągneli ponad miesiąc. Żadnego info czy przyjęli czy nie, żadnej informacji ile i gzie mam wpłacić tego zaległego bo nie odpuszczą mimo że mam swoje, po pół roku wezwanie od windykatora sms-em bo im szkoda na telefon, i do zapłaty za niepełne półrocze po skalkulowaniu z moimi zniżkami gołe OC 1/3 drożej niż mam u innego ubezpieczyciela za cały rok z NW jeszcze. Przy ostatniej rozmowie z nimi obiecałem że będę ich wszędzie polecał więc (nie) POLECAM
  • 2015-11-28 16:35 sobota ~Anna | [+] odpowiedz
    Co ty chrzanisz. Polisa zakupiona z czyims oc sie nie przedluza wiec jak windykacja. Lecz sie
  • 2015-10-05 23:46 poniedziałek ~nowa | [+] odpowiedz
    Też to przeszłam, a teraz straszą windykacją brak kompetentnej wiedzy ze strony pracowników, najgorsza firma ubezpieczeniowa żenada.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.