X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI Asekuracja TU S.A.

Bałagan!!! Traktowanie uczciwych klientów jak przestępców.

2010-06-20 01:33 niedziela ~Uczciwy klient
Jeśli chcesz mieć do czynienia z firmą windykacyjną EGB Investments SA Pogromcy Długów to ubezpiecz pojazd w oddziale HDI w Płocku. 2 I 2009 roku sprzedałem samochód (przez autokomis). W tym samym dniu opłaciłem OC w Płocku na ulicy Bielskiej na 6 miesięcy, gdyż kilka dni wcześniej skończyła się ważność polisy ubezpieczeniowej. W styczniu zgłosiłem sprzedaż auta w Wydziale Komunikacji (na umowie sprzedaży jest adnotacja), a następnie ksero przekazałem przez pośrednika ubezpieczeniowego do oddziału HDI w Płocku. Po kilku miesiącach otrzymałem jedno, potem drugie wezwanie do zapłaty zaległej raty. Po raz drugi przekazałem przez pośrednika ksero umowy sprzedaży auta. W maju 2010 roku otrzymałem wezwanie do zapłaty wysłane przez EGB Investments SA Pogromcy Długów w kwocie 186,23 zł (158,00 należność główna, koszty 10 zł,18,23 odsetki).Po wykonaniu kilku telefonów do HDI wreszcie ktoś łaskawie podniósł słuchawkę. (O rozmowie Z EGB nie warto wspominać).Po raz trzeci(26 V), tym razem faksem wysłałem umowę. Mimo tego w czerwcu kolejne telefony z EGB. Dzwonię kolejny raz do HDI w Płocku. Minęły prawie 2 tygodnie od wysłania faxu. Podobno dzień wcześniej umowę wpisano już do komputera i wycofano z windykacji. 16 VI otrzymuję kolejne wezwanie z EGB tym razem na kwotę 544,53 zł (187,53 zł kwota zobowiązania, 47 zł koszty sądowe, 60 zł koszty adwokackie, 250 zł koszty postępowania). 18 VI osobiście zgłosiłem się do HDI. Ponoć pisma "minęły się w drodze". Nie było nawet słowa "przepraszam"
  • 2010-06-20 20:08 niedziela ~thedc | [+] odpowiedz
    tak to jest, jesli zalatwiasz sprawy ubezpieczenia przez posrednika, albo faksem tak jak napisales, jezeli chcesz zaoszczedzic sobie problemu poczytaj ustawe o ubezpieczeniach obowiazkowych, art 31, 3... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.