X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Skargi na towarzystwa ubezpieczeń
2009-01-11 09:15 niedziela

Balcia INSURANCE , BTA LUB RESO

2019-08-09 20:23 piątek ~Barbara
Witam czy ktoś może miał do czynienia /problemowo/z grupą ubezpieczeniowa BTA INSURANCE COMPANY , poprzednio i Reso a obecnie Balcia INSURANCE Problem mam taki, że miałam wypadek z tirem który był ubezpieczony w BTA a teraz grupa wypiera się z odszkodowania bo to niby nie ich , bo nazwę pare razy zmieniali
  • 2024-03-28 10:23 czwartek ~M.S | [+] odpowiedz
    Pół roku po wypowiedzeniu umowy przedsądowe wezwanie do zapłaty...za wypowiedzianą umowę. Burdel na kółkach.
  • 2024-03-28 10:23 czwartek ~M.S | [+] odpowiedz
    Pół roku po wypowiedzeniu umowy przedsądowe wezwanie do zapłaty...za wypowiedzianą umowę. Burdel na kółkach.
  • 2024-01-11 15:45 czwartek ~Zabłocki Oscar | [+] odpowiedz
    Witam szkodę zgłosiłem 11 Grudnia 8 Stycznia dostałem odszkodowanie. Przez cały okres nie otrzymałem pojazdu zastępczego ponieważ usłyszałem od konsultanta że należy mi się on. Dopiero w momencie uz... czytaj dalej »
  • 2024-01-11 15:41 czwartek ~Zabłocki Oscar | [+] odpowiedz
    Witam szkodę zgłosiłem 11 Grudnia 8 Stycznia dostałem odszkodowanie. Przez cały okres nie otrzymałem pojazdu zastępczego ponieważ usłyszałem od konsultanta że należy mi się on. Dopiero w momencie uz... czytaj dalej »
  • 2023-10-26 10:56 czwartek ~Mlodyyy | [+] odpowiedz
    Ubezpieczalnia balcia sama nazwa mówi już za siebie po kolizji ubezpieczyciel bardzo zaniżył kwotę a oprócz tego oddając auto do serwisu nie zgadzają się na koszt naprawy , dzwoniac do prowadzącej,je... czytaj dalej »
  • 2023-12-04 14:16 poniedziałek ~Radek | [+] odpowiedz
    Poniżej jakichkolwiek norm co do obslugi zainteresowanych, dno dno dno!!!
  • 2023-09-08 01:14 piątek ~Damian | [+] odpowiedz
    Kupilem samochod z ubezpieczeniem w Balcia. Kilka razy skladalem wniosek o zmiany danych w polisie, poniewaz zmienil sie wlasciciel oraz dane pojazdu. Balcia nie zmienila danych, nie otrzymalem zadneg... czytaj dalej »
  • 2023-09-08 01:14 piątek ~Damian | [+] odpowiedz
    Kupilem samochod z ubezpieczeniem w Balcia. Kilka razy skladalem wniosek o zmiany danych w polisie, poniewaz zmienil sie wlasciciel oraz dane pojazdu. Balcia nie zmienila danych, nie otrzymalem zadneg... czytaj dalej »
  • 2023-08-10 14:03 czwartek ~Mery | [+] odpowiedz
    Piszą na stronie, aby w sprawie zielonej karty kontaktować się e-mailem. po miesiącu zero odpowiedzi, dzwonie. Pan zebrał dane tj. nr polisy, moje imię i nazwisko, kazał czekać około 10 minut. Nagle ... czytaj dalej »
  • 2023-02-06 09:06 poniedziałek ~jednorazowy klient | [+] odpowiedz
    Odradzam korzystanie z usług tego ubezpieczyciela, nie ma szans się dodzwonić i skorzystać z zakresu ubezpieczenia.
  • 2022-02-27 20:33 niedziela ~arek | [+] odpowiedz
    Dlaczego wszyscy narzekają, żeby nie ubezpieczać się w tej ubezpieczalni, skoro jest najtańsza? Przecież OC jest dla poszkodowanego, a nie ubezpieczonego, niech on się martwi odszkodowaniem. W końcu k... czytaj dalej »
  • 2023-05-31 19:39 środa ~jurek | [+] odpowiedz
    ..oby w ciebie ktoś przyp..... kto jest ubezpieczony w Balcia
  • 2023-05-31 19:39 środa ~jurek | [+] odpowiedz
    ..oby w ciebie ktoś przyp..... kto jest ubezpieczony w Balcia
  • 2022-02-28 09:16 poniedziałek ~olgaelena | [+] odpowiedz
    Korzystne pożyczki - Pożyczka SMS - łatwo i szybko - Pożyczki prywatne Natychmiastowa pożyczka prywatna - uzyskaj pożyczkę pozabankową na korzystnych warunkach Prywatna pożyczka teraz — po... czytaj dalej »
  • 2022-02-27 20:33 niedziela ~arek | [+] odpowiedz
    Dlaczego wszyscy narzekają, żeby nie ubezpieczać się w tej ubezpieczalni, skoro jest najtańsza? Przecież OC jest dla poszkodowanego, a nie ubezpieczonego, niech on się martwi odszkodowaniem. W końcu k... czytaj dalej »
  • 2021-10-19 11:08 wtorek ~Arek | [+] odpowiedz
    po doświadczenich z tym ubezpieczycielem nie przyjmuję od sprawcy wypadku żadnego oświadczenia od razu wzywam policję, to co póżniej czeka kazdego przy likwidacji szkody to dramat.
  • 2020-09-16 22:37 środa ~soplar | [+] odpowiedz
    Przychylam się do negatywnych opinii o Balcia. Nie chcą wypłacić odszkodowania, nie odpowiadają na pocztę.
  • 2019-12-16 13:09 poniedziałek ~Nfr | [+] odpowiedz
    Przestrzegam przed korzystaniem z uslug Balcia. Auto drugi miesiac w warsztacie, kupiony w pl dwuletni passat, balcia w osobie pani januszko akceptuje tylko naprawy w nieautoryzowanych serwisach i obc... czytaj dalej »
  • 2020-01-30 20:09 czwartek ~Indiana | [+] odpowiedz
    Witam, aktualnie mam problem z ww. firmą - odszkodowanie z OC sprawcy. Mam uszkodzone auto przez sprawcę który ma wykupione ubezpieczenie w tym przybytku. Na tą chwilę wysyłam odwołania ale jak gro... czytaj dalej »
  • 2020-01-30 20:08 czwartek ~Indiana | [+] odpowiedz
    Witam, aktualnie mam problem z ww. firmą - odszkodowanie z OC sprawcy. Mam uszkodzone auto przez sprawcę który ma wykupione ubezpieczenie w tym przybytku. Na tą chwilę wysyłam odwołania ale jak gro... czytaj dalej »
  • 2020-09-22 10:52 wtorek ~Magda | [+] odpowiedz
    Przestrzegam wszystkich przed zakupem oc w firmie Balica. Zgłaszam szkodę z oc sprawcy i katastrofa z samym kosztorysie z wynajęciem samochodu zastępczego z uzyskaniem normalnych informacji dotyczącyc... czytaj dalej »
  • 2020-09-22 10:51 wtorek ~Magda | [+] odpowiedz
    Przestrzegam wszystkich przed zakupem oc w firmie Balica. Zgłaszam szkodę z oc sprawcy i katastrofa z samym kosztorysie z wynajęciem samochodu zastępczego z uzyskaniem normalnych informacji dotyczącyc... czytaj dalej »
  • 2020-08-07 10:35 piątek ~XXX | [+] odpowiedz
    Aż prosi się o skargę do KNF
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.