X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI Asekuracja TU S.A.

Banda oszustów!!!!!!!!!!!!!!!

2011-04-19 17:41 wtorek ~Bezimienny
W marcu miałem kolizje z gościem który był w tej firmie ubezpieczony w pełnym pakiecie. Był rzeczoznawca na ogledzinach auta po czym dostałem informacje od niego ze do wypłaty bedzie przygotowane ponad 7000 Zl. Dostałem z HDI pismo ze bedą przeprowadzone dodatkowe " ogledziny" niby przez innego rzeczoznawcę. Ok. Spotkałem się z nim blisko miejsca kolizji po czym poszliśmy na skrzyżowanie. Po powrocie do auta kazał mi pisać wszystko na kartce minuta po minucie jak doszło do zdarzenia i po zdarzeniu! Czas przewidziany był na godzinę a wyszło 3 godz. To nie był rzeczoznawca tylko jakiś detektyw od spraw odszkodowan. Dzwonilem po tym fakcie do HDI dowiedzieć się co i jak z odszkodowaniem przez 3 tygodnie i za każdym razem odsylali mnie z kwitkiem. Tylko nr telefonu zapisywali i mówili ze ktoś się odezwie ( bez skutku ). Na infolinie dzwonilem i straciłem z 80 Zl. Po 3 tyg dowiedziałem się ze jest odmowa wypłaty. Złodzieje i oszuści!!!!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.