X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI Asekuracja TU S.A.

Banda złodziei i oszustów!!!

2011-01-19 14:39 środa ~All...
Moim zdaniem to najbardziej nieuczciwa firma jaką znam, zrezygnowaliśmy z ich ubezpieczenia, bo stwierdzili, że skoro nie mam ukończonych 26 lat, to mi dadzą zwyżkę za wiek, gdzie wcześniej to samo auto miałam tam ubezpieczone i nie miałam zwyżki, nie miałam też żadnego wypadku przez okres 2 lat ubezpieczając auto w tej firmie. Najważniejsze na koniec po rozwiązaniu umowy dostałam pismo, że za pierwszy miesiąc użytkowania pojazdu nie płaciłam składki OC, gdzie składka była opłacona i mam na to potwierdzenie, dostawałam listy od windykatorów i byłam straszona sądem, za co? Za to, że zrezygnowąłam z ubezpieczenia się w tej firmie!!! Stanowczo HDI -->> NIEEEEE!!!
  • 2012-07-02 23:22 poniedziałek ~warlock | [+] odpowiedz
    w moim przypadku przez 30 dni chodziłem w błogiej nieświadomości, oszukiwano mnie że wszystko jest ok. i pieniążki z tytułu odszkodowania niebawem będą na koncie, kiedy upłynoł ustawowy termin a pieni... czytaj dalej »
  • 2011-03-31 10:03 czwartek ~obcy agent : | [+] odpowiedz
    Obawiam się że wszystkie firmy mają zwyżki za wiek, w różnym stopniu ale mają, proponuję to sprawdzać przed zawieraniem polis
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.