X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A.

Bardzo profesjonalnie

2015-03-01 19:21 niedziela ~Tomasz Janicki
Jestem zaskoczony ta firmą zakupiłem produkt OptiMax oraz Prolife na nowotwory super sprawa. Nie sądziłem ,że coś kiedyś mi się stanie jednak zabezpieczyłem siebie i jednocześnie rodzinę. po 6 miesiącach złamałem nie fortunnie nos zadzwoniłem, do agenta ,który przyjechał na drugi dzień wszystkim się zajął świadczenie otrzymałem po 3 tygodniach bez żadnych komisji lekarskich kwota 5250 zł!!!!! nie jestem ani pracownikiem ani przyjażnie nastawiony do ubezpieczeń ale to mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie. Składki maja niskie a świadczenia super plus obsługa na zawołanie. Polecam agenta z Bielska. Namiary można uzyskać na głównej stronie.
  • 2016-10-19 17:21 środa ~bosman | [+] odpowiedz
    Większego kłastwa próżno szukać nawet w obietnicach przedwyborczych.
  • 2017-10-27 23:56 piątek ~Anna Jarin | [+] odpowiedz
    Jednak ja również potwierdzam dobrą obsługę. Niby mała firma nie reklamują się jednak jestem zadowolona. a dlaczego nie będę pisała ale 100 % polecam tanie ubezpieczenie kredytu
  • 2016-03-15 18:28 wtorek ~Olga Porębska | [+] odpowiedz
    Witam . Ja również jestem zadowolona. Dostałam pełne odszkodowanie w 10 dni po mojej szkodzie. Dziękuję za szybką reakcję mojemu agentowi z Bielska panu Tomaszowi Gierm... nazwiska nie dokończę bo nie... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.