X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

PZU Życie S.A.

Becikowe lub świadczenie z tytułu urodzenia dziecka

2009-11-24 14:10 wtorek ~Alien.PG
Zostałem zachęcony ubezpieczeniem PZU Życie w firmie gdy dowiedziałem się że z tytułu narodzin dziecka będzie mi przysługiwać świadczenie. Oferta była przedstawiona mi ustnie bez wersji drukowanej (i w tym tkwił cały haczyk). Otóż od 5 miesięcy odprowadzania składki z tą myślą że będę miał dodatkowe pieniądze na wyprawkę dla dziecka co okazało się błędną myślą ponieważ po narodzinach dziecka od razu zgłosiłem się w sprawie przysługujących mi świadczeń a tu niespodzianka po 1 ogromna kolejka i czekanie około godziny potem miła pani w okienku zrobiła ksero dokumentu wypełniła coś na komputerze i mówi mi że nie należy mi się nic bo zostałem za późno przyłączony do grupowego ubezpieczenia. Gdzie byłem zapewniany 5 miesięcy wcześniej że na pewno będzie mi wszystko przysługiwało. A tu "Figa z makiem" i tłumaczenie: "bo osoba która mnie informowała powinna mieć wszystko na piśmie i powinna wiedzieć że nie będzie ni przysługiwała większość świadczeń z różnych (dziwnych) powodów". Kiedyś słyszałem takie sformowanie: "Nie podpisuję niczego bez wcześniejszej konsultacji z prawnikiem" i teraz radzę wszystkim się tego trzymać lub dokładnie studiować wszystkie warunki przedłożone na piśmie przed podpisaniem czegokolwiek.
 • 2013-02-19 19:31 wtorek ~ktosik | [+] odpowiedz
  jakoś tak się dziwnie składa,że miliony osób jest zadowolonych i otrzymują kupe kasy z PZU ale o tym oczywiście cicho sza....natomiast jedna osoba niezadowolona trąbi na lewo i prawo....pytanie do Pan... czytaj dalej »
 • 2013-02-06 10:30 środa ~lop | [+] odpowiedz
  Ja miałem akurat szczęście z żoną. Ona mogła dopisać mnie do ubezpieczenia grupowego u niej w firmie i nie było karencji opłacaliśmy składkę przez może kilka miesięcy i jak urodziło się dziecko dostal... czytaj dalej »
 • 2010-03-21 20:30 niedziela ~agentPZU | [+] odpowiedz
  jeśli przystępujesz do już istniejącej grupy jako nowo zatrudniony pracownik nie masz karencji na urodzenia dziecka...jeśli jesteś pracownikiem w danym zakładzie w trakcie zakładania ubezpieczenia i ... czytaj dalej »
 • 2013-02-05 21:50 wtorek ~Artur | [+] odpowiedz
  Jestem ciekawy jak mnie potraktuje PZU w tym temacie Wczoraj on-line złozyłem wniosek o wypłate świadczeniz z tytułu narodzin dziecka. Dołaćzyłem metryke i dowód osobisty. Moim zdaniem w ciagu 1 dnia... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.