X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Benefia

2011-02-11 18:38 piątek ~Mika
01.02.2011 miałam stluczke z mojej winy. Został zerwany zderzak, zbite reflektory i przebita chłodnica. W autoryzowanym serwisie wycenili mi naprawe na 8 tys zł, rzeczoznawca z Profibiz wycenił na 13 tys i uznano szkode całkowitą. Samochód ubezpieczony jest na 14 000 zł. Ile w tej sytuacji dostane odszkodowania? Samochód ma 10 lat i jest w idealnym stanie. Czuję że mnie chcą wyrolowac.
  • 2011-02-13 19:38 niedziela ~Klara | [+] odpowiedz
    Czyli jaka jest decyzja towarzystwa? Te 8 tysięcy, czy szkoda całkowita? Ile wart jest samochód np. według EuroTax? Kiedy zawierałeś polisę? Bo wspomniane przez Ciebie 14 tys. to wartość w dniu podpis... czytaj dalej »
  • 2011-03-14 14:30 poniedziałek ~Michał | [+] odpowiedz
    1. Szkody całkowitej raczej nie da się podważyć (za duże uszkodzenia), w wypadku szkody całkowitej amortyzacja części nie ma znaczenia. 2. Z autopsji wiem, że odszkodowanie w wypadku szkody całkowite... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.