X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Benefia dla naiwnych

2010-03-23 01:08 wtorek ~fan bebefii
Tak jestem naiwnym bo wydawało mi sie że można zaoszczędzić, a teraz wiem że koszty telefonów na infolinii i assystanc których nikt nie odbiera już wyrównały oszczędności a to dopiero początek gehenny. Nie mają nic swojego, całość oparta na firmach zewnętrznych które zarabiaja na tym czego nie zapłaci Benefia ubezpieczonym. obmaiwaja prawie wszystkiego, przedstawiają nieprawdziwe inerpretacje umowy. Opuścisz mają premie nie to dzwoń do Benefii może wygrasz czasami jak widzą że nie jesteś sianem karmiony to dazą co się należy. Np. & 12 p.1 OWU Assistance twierdzą że jak nie miałeś holowania to nie należy sie tobie samochód zastępczy, i nie ważne że w punkcie 3 pisze że jeżeli naprawa nie mogła być wykonana w tym samym dniu to też się tobie należy. Nie panienka będzie tobie wmawiać że oba fakty muszą być spełnione łącznie, a fakt takiże powinny być traktowane rozdzielnie i/lub a nie tylko i. Po wypadku przysyłają "rzeczoznawcę" bez państwowych uprawnień (sam się przyznaje) z kolejnej firmy podwykonawczej, który pojawia się po 3 dniach i nawet nie powiadamia właściciela, jedzie do warsztatu, nie zna przebiegu wypadku, płaca mu od sztuki więc szybko pisze to co widzi i zostawia papiery do wypełnienia właścielowi, apowinien razem z nim wypełnić, podpisuje indlanko że go wylegitymował na podstawie dowodu i znika. Nie wiadomo kto był podpis nie czytelny brak pieczątki, brak telefonu kontakowego nie wiesz z kim rozmawiać znów szukasz
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.