X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Benefia podrabia klucze

2011-10-07 23:13 piątek ~zszokowana
ukradziono mi samochód a benefia odmówiła wypłaty odszkodowania, bo stwierdzili że jeden kluczyk który został im oddany to kopia. Oba kluczyki były oryginalne, nigdy samochód nie był w naprawie więc osoby trzecie nie miały do kluczyków dostępu. A oni ( po trzech miesiącach od przekazania im kluczy!!!) oddali je do ekspertyzy i powiedzieli ze dałam im tylko jeden oryginalny klucz a drugi podrobiony i ze odszkodowanie się nie należy. Wcześniej czepiali się że powinnam mieć 3 klucze i jeden nie został oddany, ale na umowie z salonem mam napisane że z salonu wzięłam dwa. Dodam że samochód był ubezpieczony na 38.000 zł. Teraz poszukuję prawnika i oddam sprawę do sądu.
  • 2011-10-18 09:44 wtorek ~waldi | [+] odpowiedz
    Jedno i drugie to banda oszołomów . Firma ubezpieczeniowa nie ma swoich rzeczoznawców , musiałem dojechać do rzeczoznawcy na swój koszt z samochodem na lawecie , uszkodzone drzwi - brak zapisu w kos... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.