X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Benefia to oszuści i naciągacze

2010-11-27 17:02 sobota ~naiwniak
ludzie obudziłam się po czterech niecałych latak od płacenia składek w BENEFI wysokie skłatki ale śądziłem tak zapewniali jestem bezpieczna . pełny pakiet i nagle co !- mam szkode otrzymuje zaświadczenie ze jestem poszkodowanym dane inr.polisy sprawcy PZU .Myślę przeciez ja mam swojego ubezpieczyciela zgłosze szkode poproszę o naprawe z mojego AC na koszt ubezpieczyciela oczwiście potem zwrotów kosztów ubezpieczyciela sprawcy z OC i co .DUŁ!!!!! .Dzwonie na infolinie do BENEFI a tam ze by nie powtarzac juz na co liczyłem powiem co mi powiedziała Pani -to twój roblem i ubezpieczyciela sprawct twojej szkody . Dobre sobie szkoda ze nie mówili o tym wcześniej kiedy przedłuzżało się co roczną kontynuacje szkody . I wylondowałem w PZU ze zgłoszeniem szkody na początku grzecznie nadano numer .ale juz wkrudce okazało się ze mają wplanie powkładac do mojego samochodu cześci zamienne i jak to w serwisie ASO tam gdzie samochud został odrazu scholowany w dniu zdarzenia zkody był co roku serwisowany ,miał wazny przegląd az do lipca pszyszłego roku ,wszystkie czesci orginalne ,przed wypatkiem nie uszkodzony w stanie idealnym Ale miał trzy lata i trzy miesiące i według PZU czesci takiemu trupowi się nie nalezą . STOJE TAM OD 5.11.2010r i konca nie widac dziś mamy 28.11.20210 . I do łączam się do tych wszystkich co piszą o BENEFI -PZU .ludzie uciekaccie jezli jeszcze nie jest za puzno .Po dwuch tygodniach kiedy na tyle wyszłam w przenośni z siebie by zapytac mojego ubezpieczyciela BENEFIE
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.