X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Bez nadzieja!!!!!

2010-01-27 15:44 środa ~fellipe
kupiłem auto kilka miesiecy temu, miałem ubezpieczenie ważne do 21.05.2010r. dziś okazało sie , ze do zapłaty mam ponad 1000zł ŻADNEJ ZERO INF ZA CO??? LUDZIE, NIE DAJCIE SIĘ OSZUSTOM. Mój ojciec chwalił do dziś to niby MTU a ja odradzam!!! dzieki to na tyle. A jeśli przeczyta to jakiś super agent tej firmy prosze o odpis o co tu caman
 • 2010-01-29 10:39 piątek ~TIK | [+] odpowiedz
  Proszę zadzwonić na infolinię.Powinni Panu na nowo przeliczyć składkę. Oczywiście musi Pan udowodnić ,że posiada Pan jakieś zniżki. MTU rekalkuluje składkę dla nabywcy.Pan kupił pojazd i do 30 dni s... czytaj dalej »
 • 2011-06-29 19:12 środa ~xyz | [+] odpowiedz
  "Proszę zadzwonić na infolinię. Powinni Panu na nowo przeliczyć składkę. Ładna bajka, mi przeliczyli z uwzględnieniem zniżek, a przysłali wezwanie do zapłaty ze starą stawką i od nowa Polska Ludo... czytaj dalej »
 • 2010-01-29 10:34 piątek ~TIK | [+] odpowiedz
  Proszę zadzwonić na infolinię. MTU rekalkuluje czyli przelicza na nowo składkę.Nie wie o Pana zniżkach itd.Pan też do 30 dni od daty zakupu sam nie prosił o rekalkulację a trzeba było.Tak musi Pan ud... czytaj dalej »
 • 2010-01-28 14:19 czwartek ~wiktor1804 | [+] odpowiedz
  ostrzegam przed ubezpieczeniem się od następstw NW. Firma zwyczajnie oszukuje nie płaci odszkodowania. odradzam ,lepiej więcej zapłacić i ubezpieczyć się w innej firmie.
 • 2010-01-29 10:43 piątek ~TIK | [+] odpowiedz
  Jakie NNW ?Jest ważne. Nie płaci ,ale czy zgodnie z OWU? Nie jest to może wina firmy lecz produktu lub zakresu jaki został wybrany. Żadna firma nie wypłaci czegoś co nie jest zgodne z OWU. Pozdrawia... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo MTU na:
  4.14
  OPINIE O MTU
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.