X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

BEZNADZIEJA!!!

2011-06-30 18:41 czwartek ~AK
Nie wiem kto pisze pozytywne opinie o tym ubezpieczycielu. Chyba sami pracownicy na zlecenie szefa.. Zgłosiłam szkodę ponad miesiąc temu, oględziny były dokonane w tym samym dniu (i nie myślcie sobie, że likwidator pofatygował się przyjechać do mnie - jak to bywa u innych ubezpieczycieli). Od tej pory cisza w eterze. Dosłownie. Okazuje się, że jedna osoba jest tam od odbierania telefonów, druga od zbierania dokumentów, trzecia od robienia zdjęć a kolejna od dokonania wyceny. I nic tam nie może się zgrać. Infolinia nie udziela żadnych informacji i kieruje do pani od zbierania dokumentów, która to nie zamierza odpisywać na maile, ani nie ma z nią żadnego innego kontaktu. Dodam, że infolinia nie podaje numeru telefonu do osoby, która może udzielić jakichkolwiek informacji na temat szkody, robiąc z tego tajemnicę jakby chronili dane osobowe. Kontakt - TYLKO mailowy, ale na maila z pytaniem pani wysyła jedynie potwierdzenie przeczytania wiadomości. Dobrze, że daje o sobie znać chociaż w taki sposób, bo inaczej bym myślała że jest "kukłą" Przestrzegam wszystkich przed tym ubezpieczycielem, bo moja sprawa zapewne skończy się w sądzie. Nie odpuszczę tym ignorantom. pozdrawiam i uważajcie, abyście przez przypadek nie ubezpieczyli się w Generali.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.