X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife TUnŻiR S.A

Beznadziejan firma

2017-01-16 07:36 poniedziałek ~lukasz
Od chwili ubezpieczenia tzn Wrzesian 2016r do dzisiaj nie otrzymałem potwierdzenia ubezpieczenia !!! mimo tego iż pieniądze są co miesięcznie (od września 2016r) pobierane z mojego konta!!! Po telefonach do firmy w Październiku, listopadzie i grudniu, żeby przesłali potwierdzenie ubezpiecznia na adres korespondencyjny i e-mail, Cisza !!! co miesiąc to samo potwierdzenie zostanie wysłane !!!! Żałosna firma !!!
  • 2017-01-28 09:21 sobota ~katarzynka | [+] odpowiedz
    ... spokojnie dosla maja swoje procedury X dni roboczych na odpisanie :) ... obsługa nie klamie . dam ci rade kazda napisz do nich pismo za potwierdzeniem odbioru . i maja sie do niego ustosunkować .
  • 2017-01-25 16:24 środa ~doktor gonzo | [+] odpowiedz
    Ta firma to naciągacze!!!!! tez dałem sie złapać i dzisiaj żałuje ale nie oplacam tego dziadostwa.Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.