X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

STU ERGO HESTIA S.A.

Bezwzględnie unikać Hestię

2017-05-30 22:52 wtorek ~Adam
W swoim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym, miałem do czynienia z przeróżnymi ubezpieczycielami. Niestety Ergo Hestia jest najgorszym jakiego spotkałem. Zasada prosta, obiecujemy wiele podczas zakupu polisy a później to już „ nie my odpowiadamy za to, to firma zewnętrzna.” Wykupiony pakiet najbardziej rozbudowany: OC + Autocasco(w tym kradzież) + NW+Car Assistance prestiż + Auto Szyby + Ochrona utraty zniżki OC + Ochrona utraty zniżki AC Kiedy musiałem uzyskać pomoc, assistance wówczas informacja: „ w innych wariantach ubezpieczenia nie obsługujemy Rumunii. ” Przepraszam ale co mnie dotyczą inne warianty ubezpieczenia? Śmietanka do kawy: Podczas usługi assistance (holowanie) uszkodzono powłokę lakierniczą na wszystkich 4 błotnikach ( źle zabezpieczono samochód podczas transportu). Efekt najbardziej rozbudowane ubezpieczanie, samochód jest zniszczony a ja mam ZAPŁACIĆ Z WŁASNEJ KIESZENI za lakierowanie. „ Bo to nie Hestia zniszczyła to firma zewnętrzna.” A kto wybrał taką firmę ? Ja nie mam nawet danych tej firmy. Ja zawarłem umowę na usługę assistance z Hestia a nie firmą krzak. Ja i moi znajomi już omijają Hestię dalekim łukiem. Są firmy ubezpieczeniowe, które mogę polecić, ale NIE Hestię.
  • 2017-06-05 12:24 poniedziałek ~Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause | [+] odpowiedz
    Drogi Adamie, zapewniam, że takie działanie nie jest wpisane w strategię ERGO Hestii. Jeśli w Twojej opinii doszło do zaniedbania ze strony osób nas reprezentujących, nie będziemy uciekać od odpowiedz... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.